- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Eskişehir Satılık Tarla>
- Sarıcakaya Satılık Tarla>
- Beyköy Mahallesi Satılık Tarla>
- SAHİBİNDEN ZEYTİN TARLASI
Sahibinden Sahibinden Zeytin Tarlası

- 10 Fotoğraf

2.990.000 TL
%12
626 TL/m²
- 4.778 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası13202221
- İlan Güncelleme Tarihi10 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı626 TL/m²
- Metrekare4.778 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukBilinmiyor
- TakasVar
- Kat KarşılığıVerilebilir
- Ada745
- Parsel5
Fiyat Bilgisi
Beyköy Mahallesi - Bu ilan için bölgesindeki diğer ilanlar ve özellikler dikkate alınarak tahmini bir fiyat hesaplaması yapılmıştır.
2.990.000 TL
Min TL
Max TL
Bu ekrandaki tahminlertarafından satış, saha çalışmaları ve internette yer alan verilere dayalı istatistiksel modelleme yöntemleri ile üretilmiştir ve sapmalar içerebilir. Burada yer alan bilgiler ve tahminler, varsayımsal olup herhangi bir taahhüt veya kesinlik içermez. Bu kapsamda buradaki bilgiler ve tahminler, müşteri için sadece tavsiye niteliğinde olup öngörü amaçlıdır; herhangi bir şekilde Emlakjet, Endeksa veya müşteriler için hukuki bağlayıcılığı olamaz. Bu bilgi ve tahminlerin bir yatırıma veya ticarete konu edilmesi halinde Emlakjet ve Endeksa herhangi bir sorumluluk üstlenmez.
Bölge Raporu
Beyköy Mahallesi
| 4.778 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
2.799.908 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%22