Satılık Arsa
750.000 TL
  • 450 m²
Satılık Arsa
  • 3 Fotoğraf
Satılık ArsaSatılık Arsa
750.000 TL
1.667 TL/m²
  • 450 m²
Afyonkarahisar - Sultandağı - Doğancık Köyü
Satılık Arsa
İlan Bilgileri
  • İlan Numarası19391542
  • İlan Güncelleme Tarihi20 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuKonut İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı1.667 TL/m²
  • Metrekare450 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukBilinmiyor
  • TakasVar
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Ada117
  • Parsel11
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat

Satılık Arsa Açıklaması

Bölge Raporu

Doğancık Köyü

| 450 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

581.400 TL

Firma Künyesi
Hasan Seme3G GAYRİMENKUL
2. Yıl
  • Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3415839
  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Doğancık Köyü Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73