- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- İzmir Satılık Tarla>
- Seferihisar Satılık Tarla>
- Kavakdere Mahallesi Satılık Tarla>
- SEFERİHİSAR KAVAKDERE'DE 225 m2
Seferihisar Kavakdere'de 225 M2

- 1 Fotoğraf

750.000 TL
3.333 TL/m²
- 225 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19174751
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı3.333 TL/m²
- Metrekare225 m²
- Tapu DurumuKooperatiften Tapu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
Seferihisar Kavakdere'de 225 M2 Açıklaması
Bölge Raporu
Kavakdere Mahallesi
| 225 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
594.000 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%73
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3500734
Firmanın Diğer İlanlarıDiğer İlanlarını Gör
Bu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Kavakdere Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Akarca Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıAtatürk Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıBengiler Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıBeyler Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıCamikebir Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıCumhuriyet Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıÇamtepe Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıÇolak İbrahim Bey Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıDüzce Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıGödence Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıGölcük Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıHıdırlık Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıİhsaniye Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıMersin Alanı Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıOrhanlı Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıPayamlı Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıSığacık Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıTepecik Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıTurabiye Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıTurgut Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıUlamış Mahallesi Satılık Tarla İlanları