Yatırımlık Tarla
21.000.000 TL
  • 17.000 m²
Yatırımlık Tarla
  • 7 Fotoğraf
Yatırımlık TarlaYatırımlık Tarla
21.000.000 TL
1.235 TL/m²
  • 17.000 m²
Aydın - İncirliova - İstiklal Mahallesi
Yatırımlık Tarla

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası18995994
  • İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı1.235 TL/m²
  • Metrekare17.000 m²

İstiklal Mahallesi

| 17.000 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

18.904.000 TL

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73