/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Evcilercancel

Afyonkarahisar Evciler Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Evciler Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Evciler kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alma tercihinde bulunabilirsiniz.

Evciler Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgilendirme

Afyonkarahisar iline bağlı Evciler ilçesi bulunduğu konum itibari ile sert bir Akdeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Evciler kiralık daire arayan kişiler ilçenin coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe dağlık ve engebeli arazilerin yanı sıra düzlük arazilerden de oluşmaktadır. Evciler kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında sebze ve meyve ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise yoğun olarak küçükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Evciler Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 7 bin 574’tür. İlçe nüfusunun yüzde 49,89’unu (3 bin 779) erkek, yüzde 50,11’ini (3 bin 295) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Evciler kiralık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 6 adet mahalle ve 7 adet köy bulunmaktadır. Bu mahalleler ve köyler: Camikebir Mahallesi, Fatih Mahallesi, Kayalık Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Akyarma Köyü, Altınova Köyü, Baraklı Köyü, Bostancı Köyü, Gökçek Köyü, Körkuyu Köyü ve Madenler Köyü’dür.

Evciler Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Bilgileri

Afyonkarahisar iline bağlı Evciler ilçesinden konut tercihinde bulunmayı düşünen çocuklu aileler ilçenin eğitim kurumları ile yakından ilgilenmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. Afyonkarahisar Evciler kiralık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar: 

  • Evciler Şehit Uzman Onbaşı Atakan Birgül Çok Programlı Lisesi: Camikebir, Bekir Ağa Sokak No:12, 03960 Evciler/Afyonkarahisar. Daha detaylı bilgiler için (0272) 433 50 35 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Şehit Hüdayi Çınar Ortaokulu: Yunus Emre, İstasyon Caddesi, No:5, 03960 Evciler/Afyonkarahisar. Daha detaylı bilgiler için (0272) 431 20 03 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Şehit Uzman Onbaşı Atakan Birgül Çok Programlı Lisesi: Fatih, İstasyon Cd. No:86, 03960 Evciler/Afyonkarahisar.
  • Madenler İlköğretim Okulu: Çayönü, 03960 Madenler/Evciler/Afyonkarahisar. Daha detaylı bilgiler için (0272) 433 55 02 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini Afyonkarahisar ilinin Evciler ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Afyonkarahisar Evciler uygun fiyatlı ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

26 Eylül 2020

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

23 Eylül 2020

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

22 Eylül 2020

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Evciler Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.