/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Didimcancel

Aydın Didim Kiralık Daire

araması için 81 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Didim Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Didim ilçesinde kiralık ev talepleri 2000’li yıllardan itibaren oldukça artan bir şekilde devam ederken, Aydın ilinin belki de en önemli noktası olarak nitelendirilebilecek olan Didim kiralık daire arayışlarının da hız kesmeden devam ettiği görülmektedir. Didim'de kiralık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 8 TL’dir. Eski adıyla Yenihisar olarak da anılan Didim; Güllük Körfezi, Muğla ve Akbük Koyu ile komşu olmakla beraber aynı zamanda da Ege Denizi, Menderes Nehri ve Bafa Gölü ile de çevrili önemli bir yarımadadır. Bu özellikleri Didim’i her yönden bir cazibe merkezi haline getirirken önemli inşaat projelerinin de Didim merkezinde şekillenmesi oldukça olağan bir hale gelmiştir. Bu durum Didim emlak piyasasının son 10 yılda %50’den fazla büyümesinin yolunu açmış; özellikle Didim kiralık daire taleplerini de bir hayli arttırmıştır.

 

Aydın Didim aynı zamanda tarihi ve kültürel açıdan oldukça önemlidir. Milattan önceki dönemlerde inşa edildiği düşünülen Apollon Tapınağı, Didim’de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bölgede daha sayısız tarihi yapıya ve kültür izlerine rastlamak mümkündür. Didim her ne kadar turizm açısından değerlendirilse de aynı zamanda ilçede tarım da önemli bir geçim kaynağıdır. Turizm, tarımı gölgede bırakmakta ancak tarım faaliyetlerinin ortadan kalkmasına yeterli değildir. Bölgede yetiştirilen en önemli tarım ürünleri şunlardır:

 

 • Tütün (sınırlandırılmıştır)
 • Pamuk ve
 • Buğdaydır

 

Turizm açısından en dikkat çeken mekânlar ise Apollon Tapınağı ile birlikte Altınkum plajıdır. Gün geçtikçe tatilcilerin dikkatini çeken Didim, birçok yatırımcının da aynı doğrultuda dikkatini çekmektedir. Özellikle son yıllarda emlak projeleri kentte artış göstermiştir. 

 

Turizmin Göz Bebeği Didim Kiralık Daire Önerileri

Aydın ilinin Türkiye’nin yaşanabilir şehirler endeksinde üst sıralarda olmasının yanında, Aydın’ın en önemli merkezlerinden biri olan Didim her yıl önemli ölçüde yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırlamaya devam etmektedir. İlçeye gelen ziyaretçiler Didim’e her anlamda hayran kalmakta ve Didim’e yerleşebilmek için Didim kiralık ev denize sıfır arayışlarına zaman geçmeden başlamaktadır. Emlakjet her türlü Didim kiralık ve satılık ev taleplerinde aşağıdaki bölgelerde sizlere hizmet sunmaktadır.

 

 • Fevzipaşa Mahallesi
 • Akyeniköy
 • Akbük
 • Yeşiltepe
 • Balova
 • Sulubatak
 • Efeler Mahallesi
 • Yeni Mahalle
 • Kazıklı bölgeleri 

 

En Uygun Didim Kiralık Daire Seçenekleri

Konaklama amaçlı Didim kiralık ev günlük arayışları yanında yatırım amaçlı Didim kiralık ve satılık daire taleplerinin de oldukça fazla olduğu görülmektedir. Emlakjet her türlü emlak ihtiyaçlarında ziyaretçilerine en çok sayıda ilanı en çok detayla sunarken, bölgelere göre kıyaslama yapabilme şansı da tanımaktadır. Her bölgesi birbirinden değerli olan Didim’de 500 liraya kadar kiralık daire fiyatı aramalarında da Emlakjet en iyi seçenekleri sağlamaya devam etmektedir. Siz de Didim kiralık ev talepleriniz için zaman kaybetmeden web sitemize gelin, en kısa sürede ev ihtiyacınızı giderip, Didim’den Türkiye’ye açılan kapı fırsatını da kaçırmayın.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

16 Kasım 2020

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

4 Kasım 2020

Emlakjet, emlak danışmanları için ‘P...

Emlakjet, emlak danışmanları için ‘P...

23 Ekim 2020

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

17 Ekim 2020

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

15 Ekim 2020

Didim Kiralık Daire
Aydın Didim Kiralık Daire ilanları ve fiyatları Emlakjet'te! Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Aydın Efeler Kiralık Daire
 • Aydın Kuşadası Cumhuriyet Mahallesi Kiralık Daire
 • Aydın Kuşadası Davutlar Mahallesi Kiralık Ev
 • Aydın Kuşadası Ege Mahallesi Kiralık Ev
 • Aydın Kuşadası Güzelçamlı Mahallesi Kiralık Ev
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
  Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.