/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Havrancancel

Balıkesir Havran Kiralık Daire

araması için 3 ilan bulundu

Havran Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Havran kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinerek konut tercihinize karar verebilirsiniz.

Havran Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir iline bağlı Havran ilçesi geçmiş dönemlerden günümüze kadar geçen süreç içerisinde birçok önemi millete ev sahipliği yapmıştır. Havran kiralık daire arayan kişiler ilçenin iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe Akdeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir. Havran kiralık ev arayan kişiler ilçenin ekonomisi hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadırlar. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında meyve ve sebze tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Havran Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 27 bin 741’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,96’sını (13 bin 859) erkek, yüzde 50,4’ünü (13 bin 882) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Havran kiralık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 34 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Büyükdere Mahallesi, Büyükşapçı Mahallesi, Camiikebir Mahallesi, Çakırdere Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Çamdibi Mahallesi, Çiğitzade Mahallesi, Dereören Mahallesi, Ebubekir Mahallesi, Eğmir Mahallesi, Eseler Mahallesi, Fazlıca Mahallesi, Halılar Mahallesi, Hallaçlar Mahallesi, Hamambaşı Mahallesi, Hüseyinbeşeler Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kalabak Mahallesi, Karalar Mahallesi, Karaoğlanlar Mahallesi, Kobaklar Mahallesi, Kocadağ Mahallesi, Kocaseyit Mahallesi, Köylüce Mahallesi, Küçükdere Mahallesi, Küçükşapçı Mahallesi, Mescit Mahallesi, Sarnıç Mahallesi, Tarlabaşı Mahallesi, Taşarası Mahallesi, Tekke Mahallesi, Temaşalık Mahallesi, Tepeoba Mahallesi ve Yeni Mahallesi’dir.

Havran Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Bilgileri

İlçeden kiralık konut arayan çocuklu aileler ilçenin eğitim imkanları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. Balıkesir Havran kiralık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar: 

  • Seyitonbaşı İlköğretim Okulu: Camiikebir, Koca Seyit Cad./131. Sokak No:2, 10560 Havran/Balıkesir. Daha detaylı bilgiler için (0266) 432 13 04 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Sekizeylül Ortaokulu: Yeni, Hastane Caddesi No:2, 10560 Havran/Balıkesir. Daha detaylı bilgiler için (0266) 432 12 36 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Şehit Eyüp Karataş İlköğretim Okulu: Camiikebir, Temaşalık Caddesi No:100, 10560 Havran/Balıkesir. Daha detaylı bilgiler için (0266) 432 50 37 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Ali Çetinkaya İlköğretim Okulu: Çiğitzade, Cumhuriyet Caddesi, No:159, 10560 Havran/Balıkesir. Daha detaylı bilgiler için (0266) 432 11 59 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini Balıkesir ilinin Havran ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan sahibinden Balıkesir Havran uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

26 Eylül 2020

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

23 Eylül 2020

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

22 Eylül 2020

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Havran Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.