/static/img/logo.svg
search
Çanakkalecancel

Çanakkale Kiralık Daire

araması için 144 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Çanakkale Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Kiralık daire Çanakkale arayışlarında Emlakjet müşterilerinin her daim yanında olmakla beraber, her türlü arayışa en hızlı çözümlerle de oldukça dikkat çekmeye devam etmektedir. Çanakkale kiralık daire talepleri, gittikçe gelişen şehir için her geçen gün artmakta ve tüm platformlarda bu konuyla alakalı birçok farklı ilanla karşılaşılması olağan hale gelmektedir. Sitemiz tüm ilanları öncelikle kendi süzgecinden geçirmekte, kiralık daireyle alakalı her türlü detayı müşterilerine ulaştırmaktadır. Bu sayede en kısa sürede en doğru tercih yapılırken, Emlakjet güvencesiyle birlikte kiralık daire arayışlarının saatler içerisinde sonuçlandığı da görülmektedir. Çanakkale'de kiralık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 10 TL, satılık evlerin ortalama 2300 TL'dir.

 

Çanakkale Boğazı’nın en dar ucunda yer alan şehir, insanlık tarihi açısından sayısız öneme sahip bir bölgede yer almaktadır. Antik çağlardan günümüze kadar her dönemde stratejik bir konumda yer almayı başarmıştır. Çanakkale aynı zamanda tarihte aşağıda sıraladığımız sayısız medeniyete ev sahipliği yapmıştır.

 

 • Troya 
 • Lidya
 • Pers 
 • Roma ve 
 • Osmanlı 

 

Büyük İskender ve Herodot gibi isimlerinde tarihi kaynaklarda bu bölgede bulunduklarını bizlere işaret etmektedir. Çanakkale, Kuzeybatı Anadolu’da yer alan Türkiye’nin en stratejik bölgesidir. Tarihimizde bağımsızlık mücadelesinin verildiği en önemli noktalardan biri olan Çanakkale sayısız kahramanlık hikâyesine ve birçok doğal güzelliğe ev sahipliği yapmaktadır. 

 

Emlak Sektörünün Yükselen Yıldızı Çanakkale Kiralık Daire

Çanakkale ili geçmişten gelen tarihi dokusunun yanı sıra denize sıfır yapısı ve her yıl ağırladığı hem yerli hem de yabancı ziyaretçi yoğunluğu etkisiyle her türlü inşaat projesinin gittikçe arttığı bir konumda bulunmaktadır. Çanakkale kiralık daire sahibinden ilanları Emlakjet tarafından müşterilere ulaştırırken görsel öğelerle de desteklenmekte; arayış sahipleri oturdukları noktadan ilanın her türlü detayına da vâkıf olmaktadır. İlanlar Çanakkale merkez ve Çanakkale İskele noktalarında yoğunlaşmakla beraber, Çanakkale’nin bölgesinde hatta köylerinde bile oldukça avantajlı Çanakkale uygun kiralık daire ilanlarına ulaşmak oldukça kolaydır. 

 

Çanakkale Kiralık Daire Seçenekleri

 

 • Kiralık sezonluk yazlık ev, 
 • Kiralık sezonluk villa, 
 • Kiralık müstakil ev, 
 • Kiralık bahçeli ev
 • Kiralık günlük ev 

 

 

Türkiye’nin en yaşanılır kentleri arasında daima üst sıralarda bulunan Çanakkale’de en uygun kiralık daireyi bulmak için ilk seçenek her zaman olduğu gibi Emlakjet olarak ön plana çıkarken Çanakkale kiralık daire günlük taleplerinde de kurumumuzun müşterileri daima en iyi ilanlara kolaylıkla erişebilme imkânı sağlıyor. 

 

 • Çanakkale merkez
 • Gelibolu
 • Eceabat
 • Biga
 • Ezine
 • Ayvacık
 • Çan ve
 • Lapseki 

 

Yukarıdaki ilçeler başta olmak üzere Gökçeada ve Bozcaada’da da Çanakkale sahibinden en uygun kiralık daire arayışları sitemiz vasıtasıyla en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Aynı zamanda yaz mevsiminde dönemsel ve sezonluk kiralık daire taleplerinde de Emlakjet yüzlerce farklı denize sıfır ilanla Çanakkale kiralık daire arayışlarına son noktayı koymakta, müşterilerini en uygun dairelerle buluşturmaya devam etmektedir.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Tapu harcı indirimi 31 Aralık Tarihin...

Tapu harcı indirimi 31 Aralık Tarihin...

12 Ağustos 2019

Konut Kredi Faiz İndirimi Sektörü Can...

Konut Kredi Faiz İndirimi Sektörü Can...

9 Ağustos 2019

Katkı Paylı Konut Kredisi Faiz Oranı ...

Katkı Paylı Konut Kredisi Faiz Oranı ...

8 Ağustos 2019

TOKİ Türk Müteahhitleri Destekliyor

TOKİ Türk Müteahhitleri Destekliyor

7 Ağustos 2019

EmlakBank’ın Uzun Vadeli Kredi Notu B...

EmlakBank’ın Uzun Vadeli Kredi Notu B...

6 Ağustos 2019

Çanakkale Kiralık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.