/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Bayramörencancel
Çankırıcancel

Çankırı Bayramören Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Bayramören Kiralık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Rehberi

Emlakjet.com olarak daire kiralamak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Bayramören kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, eğitim, sağlık, mahalleleri ve konut kira piyasasını öğrenebilirsiniz.

Bayramören Kiralık Daire Arayanlara İlçe Genel Bilgisi

Bayramören ilçesine ilk yerleşim zamanı tam olarak bilinmemektedir. Bayramören kiralık daire arayan kişiler ilçe tarih ve coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçe 1464 yılında Candaroğulları Beyliği’ne son veren Fatih Sultan Mehmet tarafından Osmanlı Devleti egemenliği altına alınmıştır. Oldukça eski bir tarihe sahip olan ilçede tarım faaliyetleri ilçe ekonomisinde önemli bir yer tutmaktadır. Balı ve cevizi ile ünlü olan ilçenin içerisinden Melan Çayı geçmektedir. Karadeniz ve İç Anadolu bölgelerinin arasında yer alan ilçede geçiş iklimi hakimdir. Bu sebeple her iki bölgede yetişen tarım ürünlerinin yetiştirilmesine oldukça elverişlidir. Bayramören kiralık ev arayan vatandaşlar bölgede tarım faaliyetleri ile ilgilenerek geçimlerini sağlayabilirler.

Bayramören Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalleleri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 4 bin 258’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,54’ünü (2 bin 152) erkek, yüzde 49,46’sını (2 bin 106) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Çankırı Bayramören kiralık daire tercihinde bulunacak olan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 3 mahalle ve 27 köy bulunmaktadır. Bu köy ve mahallelerden başlıcaları: Köprülübey Mahallesi, Merkez Mahallesi, Zübeyde Hanım Mahallesi, Akgüney Köyü, Akseki Köyü, Belenli Köyü, Boğazkaya Köyü, Çakırbağ Köyü, Kavakköy Köyü, Karataş Köyü, Karakuzu Köyü, İncekaya Köyü, Harmancık Köyü, Göynükören Köyü, Feriz Köyü, Erenler Köyü, Dolaşlar Köyü, Dereköy Köyü, Dalkoz Köyü, Çayırcık Köyü, Koçlu Köyü, Oluklu Köyü, Yusufoğlu Köyü, Yurtpınar Köyü, Yazıören Köyü, Yaylatepesi Köyü, Üçgazi Köyü, Topçu Köyü, Sarıkaya Köyü ve Oymaağaç Köyü’dür.

Bayramören Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Hayvancılık Bilgisi

Bayramören ilçesi içerisinde hayvancılık faaliyetleri konusunda oldukça yoğun faaliyet gösterilmektedir. İlçede yer alan sığır sayıları kısmi olarak azalmış olsa da kültür melezi konusunda artış gerçekleşmiştir. Bayramören kiralık daire arayışında olan vatandaşlar yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin kültür melezi bakımından yüzde 2,69’luk bir paya sahip olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar. Küçükbaş hayvancılık faaliyetlerinin de yoğun olarak yürütüldüğü ilçede kanatlı hayvan yetiştiriciliği de yapılmaktadır. İlçe içerisinde et tavukçuluğu yerine yumurta tavukçuluğu faaliyetleri gösterilmektedir. Son dönemlerde hayvancılık alanında modernleşme çalışmalarının yürütüldüğü ilçe vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Sizler de kiralık daire tercihinizde Çankırı Bayramören ilçesinden daire kiralamak isteyen vatandaşlardansanız güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Çankırı Bayramören kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Bayramören Kiralık Daire
Akgüney KöyüAkseki KöyüAkseki Köyü (Aluç Mahallesi)Belenli KöyüBoğazkaya KöyüÇakırbağ KöyüÇayırcık Köyü (Evkadı Mahallesi)Çayırcık Köyü (Merkez Mahallesi)Dalkoz KöyüDereköy KöyüDolaşlar KöyüErenler KöyüFeriz KöyüGöynükören KöyüGöynükören Köyü (Çamdibi Mahallesi)Göynükören Köyü (Dere Mahallesi)Göynükören Köyü (Hasanlar Mahallesi)Göynükören Köyü (İmatlar Mahallesi)Göynükören Köyü (Ören Mahallesi)Harmancık Köyüİncekaya Köyü (Aşağı Mahallesi)İncekaya Köyü (Bürümcek Mahallesi)İncekaya Köyü (Güllüpınar Mahallesi)İncekaya Köyü (Yukarı Mahallesi)Karakuzu KöyüKarakuzu Köyü (Aşağı Mahallesi)Karakuzu Köyü (Dahanlar Mahallesi)Karakuzu Köyü (Dere Mahallesi)Karakuzu Köyü (Hacılar Mahallesi)Karakuzu Köyü (Yukarı Mahallesi)Karataş KöyüKavakköy Köyü (Ekincik Mahallesi)Kavakköy Köyü (Karabük Mahallesi)Kavakköy Köyü (Merkez Mahallesi)Koçlu KöyüKöprülübey MahallesiMerkez MahallesiOluklu Köyü (Karaoluk Mahallesi)Oluklu Köyü (Merkez Mahallesi)Oluklu Köyü (Ötedağ Mahallesi)Oluklu Köyü (Sazak Mahallesi)Oymaağaç KöyüSarıkaya KöyüTopçu KöyüTopçu Köyü (Ecük Mahallesi)Topçu Köyü (Merkez Mahallesi)Topçu Köyü (Ova Mahallesi)Üçgazi KöyüYaylatepesi KöyüYazıören KöyüYurtpınar KöyüYusufoğlu Köyü (Doğan Mahallesi)Yusufoğlu Köyü (Karakışla Mahallesi)Yusufoğlu Köyü (Kavakdibi Mahallesi)Yusufoğlu Köyü (Kışla Mahallesi)Yusufoğlu Köyü (Kıyan Mahallesi)Yusufoğlu Köyü (Merkez Mahallesi)Yusufoğlu Köyü (Yukarı Mahallesi)Zübeyde Hanım Mahallesi
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.