/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Erzurumcancel

Erzurum Kiralık Daire

araması için 258 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Erzurum Kiralık Daire Ararken Bilmeniz Gereken Detaylar

 

Erzurum kiralık daire seçeneklerini incelerken ve satın alacağınız eve karar verirken işinizi en fazla kolaylaştıran detayların başında hangi ilçede oturacağınıza karar vermek geliyor. Oturacağınız ilçeye karar verdikten sonra ise en fazla merak edilen soruların başında ulaşım imkanlarının nasıl olduğu yer alıyor.

 

Erzurum’da Ulaşım Nasıl Sağlanıyor?

 

Erzurum ulaşım imkanları açısından gelişen illerimiz arasında yer alıyor. Karayolu, Demiryolu ve Havayolu ile Erzurum’a ulaşım mümkün.

 

 • Erzurum’da Karayolu İle Ulaşım İmkânı: Erzurum’dan Ağrı’ya D -100, Erzurum’dan Erzincan’a D -100, Erzurum’dan Kars’a 080-01, Erzurum’dan Rize’ye 925-03, Erzurum’dan Bayburt’a 915-04, Erzurum’dan Bingöl’e 950-04 ve Erzurum’dan Artvin’e 950-02 Devlet Karayolları ile ulaşım sağlanmaktadır. Erzurum İlinden çevre illere ulaşım şehir merkezinden 7 kilometre uzaklıkta bulunan Erzurum Otobüs Terminalinden yapılmaktadır.

 

 • Erzurum’da Havayolu İle Ulaşım İmkânı: Eğer başka bir ilde yaşıyor ve Erzurum’a taşınmayı düşünüyorsanız Erzurum kiralık daire seçeneklerini inceleyebilmek için Erzurum’a havayolu ulaşımı ile kolaylıkla gelebilir ve uygun olduğunu düşündüğünüz ev seçeneklerinin hepsini bir günde inceleyerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Erzurum’da bulunan DHMİ Erzurum Havalimanı uluslararası uçuşlara da açıktır. Emlakçıdan veya sahibinden kiralık daire Erzurum ilanlarını inceledikten sonra ise aynı gün bulunduğunuz ile yine havayolu ile geri dönebilirsiniz.

 

 • Erzurum’da Denizyolu İle Ulaşım İmkânı: Erzurum’dan başka illere maalesef denizyolu ile ulaşım sağlanamamaktadır.

 

 • Erzurum’da Demiryolu İle Ulaşım İmkânı: Erzurum İlinde Devlet Demiryollarına ait olan Erzurum Gar’ı mevcuttur. Bu Gar sayesinde ilden diğer Kayseri, Kars ve Ankara gibi illere doğrudan demiryolu ile ulaşım imkânı bulunmaktadır.

 

Erzurum’un İlçeleri Nelerdir?

 

 • Erzurum’un İspir İlçesi: Şehir merkezine 148 kilometre uzaklıkta bulunan İlçede ulaşım karayolu ile sağlanmaktadır. 2100 kilometre kare yüzölçümüne sahip olan ilçede 2 adet belde ve 88 adette köy bulunmaktadır.

 

 • Erzurum’un Hınıs İlçesi: Şehir merkezine 146 kilometre uzaklıkta bulunan Hınıs İlçesinden ulaşım karayolu ile sağlanabilmektedir. 1726 kilometre kare yüzölçümüne sahip olan İlçede 82 köy ve 1 adette belde buluyor.

 

 • Erzurum’un Oltu İlçesi: 1380 kilometre karelik bir yüzölçümüne sahip olan Oltu emlakçıdan veya sahibinden Erzurum kiralık daire arayanlar için ilçeye bağlı 65 köyü ile değişik seçenekler sunuyor. İl merkezine 114 kilometre uzaklıkta bulunan ilçede ulaşım karayolu ile sağlanıyor.

 

 • Erzurum’un Tekman İlçesi: 151 kilometre İl merkezinde uzaklıkta bulunan Tekman İlçesinde ulaşım karayolu ile sağlanmaktadır. 2197 kilometre kare yüzölçümüne sahip olan ilçeye bağlı toplam 13 adet köy bulunmakta.

 

 • Erzurum’un Aziziye İlçesi: Erzurum’un merkez ilçelerinden olan Aziziye’nin yüzölçümü 1702 kilometre karedir. Erzurum Aziziye kiralık daire arayanlar için İlçeye bağlı 62 adet köy bulunuyor.

 

 • Erzurum’un Olur İlçesi: 160 kilometre ilçe şehir merkezinden uzakta bulunan Erzurum’un Olur İlçesinin yüzölçümü 820 kilometre karedir. İlçeye bağlı toplam 40 köy buluyor.

 

 • Erzurum’un Horasan İlçesi: Şehir merkezine 85 kilometre uzaklıkta bulunan Horasan’da ulaşım karayolu ile yapılmaktadır. 1669 kilometre kare yüzölçümüne sahip olan Erzurum’un Horasan İlçesine bağlı 77 köy bulunuyor.

 

 • Erzurum’un Yakutiye İlçesi: İlçenin toplam yüzölçümü 1342 kilometre karedir. Erzurum’un merkez ilçesi olan Yakutiye’ye bağlı 62 adet köy bulunuyor.

 

Erzurum’un yukarıda bahsettiğimiz ilçelerinin dışında; Pasinler, Aşkale, Şenkaya, Tortum, Karaçoban, Uzundere, Köprüköy, Palandöken, Karayazı, Çat, Narman ve Pazaryolu ilçeleri ile birlikte toplamda 20 adet ilçesi bulunuyor. Sitemizde yer alan ilanlarımızı inceleyerek Erzurum kiralık daire fiyatları ve seçenekleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet, emlak danışmanları için ‘P...

Emlakjet, emlak danışmanları için ‘P...

23 Ekim 2020

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

17 Ekim 2020

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

15 Ekim 2020

Emlakjet’te Emlak Danışmanlarının MYK...

Emlakjet’te Emlak Danışmanlarının MYK...

9 Ekim 2020

Eminevim'den Yeni Kampanya

Eminevim'den Yeni Kampanya

8 Ekim 2020

Erzurum Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.