/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Çamolukcancel

Giresun Çamoluk Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Çamoluk Kiralık Daire Arayışında Olanlar İçin İlçe-Mahalle Rehberi

Kiralık daire araştırması yapan vatandaşlarımıza Emlakjet ekibi olarak yardımcı olmaya devam ediyoruz. Çamoluk kiralık daire arayanların ihtiyaç duyabilecekleri ilçe, mahalle, bölge ve konut fiyat analizlerini bu yazımızda bulabilirsiniz. Çamoluk, Giresun’un ilçelerinden biridir. İlçenin çevresine baktığımızda;

 • Batısında Şebinkarahisar
 • Doğusunda Gümüşhane
 • Kuzeyinde Alucra, Yağlıdere
 • Güneydoğusunda ise Erzincan ile komşu olduğunu görüyoruz.

İlçe deniz seviyesinden bin 140 metre yükseklikte konumlanmıştır. İlçenin nüfusu son sayıma göre 9 bin 759 kişidir. İlçede 8 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler;

 • Karşıyaka Mahallesi
 • Hürriyet Mahallesi
 • Dulundas Mahallesi
 • Kurukol Mahallesi
 • Yuvacık Mahallesi
 • Kurtuluş Mahallesi
 • Yazılar Mahallesi
 • Köroğlu Mahallesi’dir.

Mahalleler arasında en yüksek nüfusa sahip mahalle Kurtuluş Mahallesi iken en az nüfuslu mahalle ise Hürriyet Mahallesi’dir.

Çamoluk Kiralık Daire Arayışında Olanlar İçin Konut Fiyat Analizi

Konut kiralama sürecinde olan herkes öncelikle bütçesini zorlamayacak fiyatlara sahip konutları kiralama eğilimindedir. Bu noktada da kişilerin konut araştırması yaptıkları bölgede ortalama kira fiyatlarını mercek altına almaları gerekmektedir. Daha sonrasında ise istenilen kira fiyatıyla piyasa fiyatını mutlaka karşılaştırmalıdır. Emlakjet ailesi olarak Çamoluk kiralık konut piyasasını sizler için araştırdık. Çamoluk’da konutlar ortalama olarak 110 m2’lik bir alana sahipken ortalama birim için istenilen kira fiyatı ise 5 TL olarak hesaplanmaktadır. İlçedeki kiralık konutlar için 16 yıl gibi bir geri dönüş süresi belirlenmiş olup ortalama kira fiyatı ise 598 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çamoluk Kiralık Daire Arayışında Olanlar İçin Bölge Rehberi

Giresun, Karadeniz Bölgesi’nin Doğu Karadeniz Bölümü’nde yer almaktadır. Giresun’un komşuları arasında;

 • Batısında Ordu
 • Doğusunda Gümüşhane
 • Kuzeydoğusunda Trabzon
 • Güneybatısında Sivas
 • Güneydoğusunda Erzincan yer almaktadır.

İl merkezi, Batlama ve Aksu vadileri arasında denize doğru uzanan bir yarımada üzerinde konumlanmıştır. Yarımadanın doğusunda ise Doğu Karadeniz’in tek adası olan Giresun Adası yer almaktadır. Giresun ilinin nüfusu son sayıma göre 453 bin 912 kişidir. Giresun’da toplam 16 ilçe bulunmaktadır. Çamoluk ilçesi hariç diğer ilçeler ise; Alucra, Dereli, Piraziz, Yağlıdere, Merkez, Espiye, Doğankent, Güce, Tirebolu, Eynesil, Keşap, Bulancak, Çanakçı, Görele ve Şebinkarahisar ilçeleridir. Giresun’un en kalabalık ilçesi Merkez iken, Çanakçı ilçesi de en az nüfuslu ilçedir. Çamoluk ilçesi ise Giresun’un en az nüfuslu 4. ilçesidir. Giresun Çamoluk kiralık ev ilanlarına Emlakjet üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Çamoluk Kiralık Daire Arayışında Olanlara Tavsiyeler

Ev kiralamak isteyen herkesin ilk önce net bir bütçe planlaması yapması gerekmektedir. Daha sonrasında ise mümkünsen bir gayrimenkul uzmanından yardım alınabilir. Eğer güvenilir bir emlak sitesinden kiralık konut araştırmaları yapılıyorsa da beğenilen evin sonradan yaşanabilecek problemleri önlemek adına mutlaka yerinde görülmesi gerekmektedir. Seçilen dairenin bulunduğu binanın yaşı ve güvenilirliği de incelenmesi gereken detaylar arasındadır. Kiralanacak evle ilgili kira sözleşmesini yaparken tüm maddelerin detaylı olarak incelenmesi gerekmektedir. Kiralık daire arayışı içerisinde olanlar sahibinden Çamoluk kiralık daire ilanlarına güvenilir ve filtreleme seçenekleri gelişmiş bir emlak sitesi olan Emlakjet üzerinden rahatça ulaşabilir.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

16 Nisan 2021

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

20 Mart 2021

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

19 Şubat 2021

Çamoluk Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.