Emlakjet

İstanbul Sarıyer Kiralık Daire

araması için 246 ilan bulundu
search
Sarıyercancel
İstanbulcancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Sarıyer Kiralık Daire Arayanlar İçin Ev Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle Sarıyer'deki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun daireleri bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu ev arama rehberinde; Sarıyer kiralık daire arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Sarıyer Kiralık Daire

 

Sarıyer kiralık daire arayanlar için Sarıyer, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda Çatalca Yarımadası’nın en doğu kesiminde bir yanı İstanbul Boğazı’na öbür yanı kuzeyden Karadeniz’e doğru alçalan bölümlerden oluşur. Sınırları; güneyden Beşiktaş ve Kağıthane, batıdan Eyüp Sultan ilçeleri, doğudan İstanbul Boğazı ve kuzeyden ise Karadeniz ile çevrilidir. İstanbul’un bitki örtüsü bakımından zengin ilçelerinden biri olup Belgrad Ormanı’nın doğu ucu ilçe sınırlarının içine doğru yer alır. İlçenin ilk adı Simas’tır. Özellikle kıyılarda yer alan bazı ayazma, kilise, eski liman, sarnıç ve kalelerin varlığı ile ilçedeki bazı yerleşme alanlarının Bizans dönemine kadar uzandığı görülür. Bu ilçede ziyaret edebileceğiniz bazı değerli bölgeler arasında; Duatepe Parkı, Milli Parklar Kuş Gözlem Kulesi, Irmak Mesire Alanı, Atatürk Arboretumu, Emirgan Korusu, Sadberk Hanım Müzesi, Belgrad Ormanı, Sakıp Sabancı Müzesi, Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi, Japon Bahçesi, Rumeli Hisarı ve Garipçe Köyü bulunur. 38 mahalleden meydana gelen bu ilçemiz TUİK son nüfus bilgilerine göre toplam 350.454 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Sarıyer Kiralık Daire Fiyatları

 

Emlakjet ekibi olarak Sarıyer'de yaşamak isteyenler için buraya dair öncelikle şunu belirtmek istersek Sarıyer kiralık daire fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, manzarasına, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Sarıyer'de bir konut kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Sarıyer kiralık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel kiralık daire ilanlarını takip edebilirsiniz.

 

Sarıyer Kiralık Daire İlanları

 

Gün geçtikçe artan kira fiyatları karşısında kiralamada ne kadar hızlı düşünüp doğru adımlar atarsanız o kadar daha çok kar elde edersiniz! Sarıyer'de iş, eğitim, tatil veya özel günler sebebiyle kiralayabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Sarıyer kiralık daire ilanları için Emlakjet’in en güncel Sarıyer kiralık daire ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Sarıyer Kiralık Daire 3+1

 

Öğrenci, memur veya çalışan olup Sarıyer ile sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz durumlar için Sarıyer’de günlük, haftalık, aylık ve yıllık şekilde kiralayabileceğiniz dilediğiniz kriterlere en uygun Sarıyer 3+1 kiralık daire seçenekleri için hemen şimdi Emlakjet’in Sarıyer 3+1 kiralık daire ilanlarına göz atın!

 

Sarıyer Kiralık Daire 2+1

 

Merkezi bölgelerde çağın yeni mimarilerine ayak uyduran dilediğiniz kriterlere uygun Sarıyer 2+1 kiralık daire seçenekleri için mutlaka Emlakjet’in ilan sayfasını takipte kalın!

 

Sarıyer Kiralık Daire 1+1

 

Sarıyer’de depreme dayanıklı, bakım onarım masraflarına pek ihtiyaç duymayan, tertemiz, en uygun ve en yaşanabilir Sarıyer 1+1 kiralık daire ilanlarına Emlakjet’in ilan sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz!

 

Sarıyer Kiralık Eşyalı Daire

 

Sarıyer'de tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren, dilediğiniz kriterlerdeki eşyalı olarak kiralayabileceğiniz müstakil ev, apartman, villa, rezidans ve apart tipindeki Sarıyer eşyalı kiralık daire seçenekleri için Emlakjet’in ilan sayfasına göz atmayı unutmayın!

 

Sarıyer Kiralık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Sarıyer yerleşimine bakıldığında nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan bölgelerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Sarıyer sahibinden kiralık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

Sarıyer Kiralık Daire Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

Sarıyer'de en uygun ve en yaşanabilir Sarıyer kiralık daireler için ulaşım ilçeler arası; İETT Otobüs Hattı, metro, taksi ve minibüs aracılığı ile sağlanmaktadır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Fiyatları Neden Hızla Artıyor? ...

Konut Fiyatları Neden Hızla Artıyor? ...

26 Eylül 2023

Yabancı Yatırımcı Gözünü Trakya’ya Di...

Yabancı Yatırımcı Gözünü Trakya’ya Di...

26 Eylül 2023

Büyükşehirlerde Yeni Konut Modelleri!...

Büyükşehirlerde Yeni Konut Modelleri!...

26 Eylül 2023

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

25 Eylül 2023

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

22 Eylül 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.