Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Balçova Fevzi Çakmak Mahallesi Kiralık Daire

araması için 7 ilan bulundu
search
Fevzi Çakmak Mahallesicancel
Balçovacancel
İzmircancel

Fevzi Çakmak Mahallesi Kiralık Daire Araştıran Okuyucularımız İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

Fevzi Çakmak Mahallesi kiralık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacak ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da mahalle hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Fevzi Çakmak Mahallesinin konumu, yaşantısı, emlak piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Fevzi Çakmak Mahallesinin içerisinde bulunduğu İzmir ilinde Ege Bölgesinde yaygın olan Akdeniz iklimi hâkimiyet göstermektedir. Akdeniz iklimine göre, yaz ayları oldukça sıcak ve kurak geçmektedir ve kış ayları ise serin ve bazen yağışlı yaşanmaktadır. İzmir ilinin bir yıllık ortalama sıcaklığı 14 ilâ 18 derece arasında değişkenlik göstermektedir. En sıcak ayı ağustos olup en soğuk ay genel olarak ocak ayıdır. 

Fevzi Çakmak Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Fevzi Çakmak Mahallesi, İzmir iline bağlı olan Balçova ilçesine ait bir mahalledir. Balçova ilçesi, İzmir il merkezinin güneybatı yönünde kalmaktadır. Fevzi Çakmak Mahallesinde eğitim kurumları, dinî mekânlar, restoranlar, gıda marketleri ve yeşil alanlar gibi pek çok sayıda sosyal olanak vardır. Mahallede birçok eğitim kurumu mevcuttur. Bu eğitim kurumlarının arasında İzmir Ekonomi Üniversitesi başı çekmektedir. Mahallede bulunan Muslu Çelebi Parkı, bölgenin daha yeşil bir alan olmasına katkı sağlamaktadır.

Fevzi Çakmak Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Fevzi Çakmak Mahallesi sahibinden kiralık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Balçova ilçesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bu sebepten ötürü, İzmir’in farklı yerlerine giderken kullanılabilecek pek çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Fevzi Çakmak Mahallesi, 0-33 kodlu karayolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. Balçova ilçesinde ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Üçkuyular İskele Son Durak – Narlıdere: 5 kodlu otobüs hattı,

  • Atatürk Kültür Merkezi – Üçkuyular İskele Son Durak: 10 kodlu otobüs hattı,

  • Havalimanı İç Hatlar Geliş – İzmir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: 202 kodlu otobüs hattı.

Fevzi Çakmak Mahallesi Kiralık Daire Bakan Kişiler İçin Mahallenin Gayrimenkul ve Demografik Bilgileri

2020 yılında yapılmış olan demografik araştırmalara göre, Fevzi Çakmak Mahallesinin toplam nüfusu 10.833 olarak tespit edilmiştir. Balçova ilçesinin toplam nüfusu ise 78.804 olarak belirlenmiştir. İzmir Balçova kiralık daire ortalama 2.154 Türk lirasıdır. Evlerin ortalama alanı ise 110 metrekare olarak ölçülmüştür. Ortalama bir evin birim fiyatı 20 Türk lirasıdır.

İzmir Balçova Fevzi Çakmak Mahallesi sahibinden kiralık kelepir ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz ya da Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
100 metrekare konutun Türkiye ve İsta...

100 metrekare konutun Türkiye ve İsta...

15 Mayıs 2023

Fahiş Kiralara Karşı Yeni Formül

Fahiş Kiralara Karşı Yeni Formül

2 Mayıs 2023

İstanbullular En Çok Hangi Şehirlere ...

İstanbullular En Çok Hangi Şehirlere ...

2 Mayıs 2023

İstanbul’da 10 Bin TL’ye Kaç Metrekar...

İstanbul’da 10 Bin TL’ye Kaç Metrekar...

2 Mayıs 2023

Gayrimenkul Sektöründe Yeni Döneme Gi...

Gayrimenkul Sektöründe Yeni Döneme Gi...

2 Mayıs 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.