KAPAT

Balçova Kiralık Daire

araması için 196 ilan bulundu
Görünüm:
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Balçova Kiralık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Balçova kiralık ev seçenekleri insanların yararlanabileceği sosyal faaliyetlerin çok olması, doğal güzellikleri, huzurlu bir ortam olması nedenleri başta olmak üzere insanlar tarafından sıkça tercih ediliyor. İlçe aşağıda sıraladığımız özellikleri nedeni ile Balçova kiralık daire ilanları rağbet görüyor.

 

  • Termal tesisler,
  • Piknik ve gezi alanları,
  • Ormanlar,
  • Alışveriş merkezleri,
  • 6 km’den uzun olan sahil şeridi 

 

Siz de milyonlarca insana katılarak, emlak sektöründe lider konumda bulunan Emlakjet sayesinde bu ilçeden kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizi tercih ederek, güvenilir ilan ve mülk sahiplerine ulaşabilirsiniz. Balçova'da kiralık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 14 TL, satılık evlerin ortalama 3300 TL'dir.

 

Balçova Kiralık Daire Seçeneklerinden Birini Tutup Doğal Güzellikleri Olan Bir Yerde Oturmak İstemez Misiniz?

Şehir hayatı ile birlikte ne yazık ki ağaç görmeye bile özlem duyar olduk. Özellikle yaşadığımız bölgelerin yapay olması insanları kötü yönden etkiliyor. Doğal güzelliklerin eksikliği sebebi ile zihinlerimiz yoruluyor, stres seviyelerimiz artıyor ve sonuç olarak gergin ve mutsuz insanlar haline geliyor. İşte tam da bu noktada sitemiz ve mobil uygulamamız sizlere yardım etmek için devreye giriyor. Şehir hayatının kalabalığı, kiri, gürültüsü ve yapaylığından sıkılan insanlar için Emlakjet’te bulunan Balçova Korutürk Mahallesi kiralık daire ilanları çok iyi gelecek. 

 

  • Teleferik tesisleri,
  • Ormanlık alanlar,
  • Gençlik parkları,
  • Sahiller,
  • Çakal burnu dalyanı 

 

Bölgenin yukarıda saydıklarımız başta olmak üzere pek çok doğal güzelliği bulunmaktadır. Bunlara ilaveten, baraj yolları, piknik alanları, su kuyuları ve tarihi mahzen kalıntılarının tadını çıkarmak istiyorsanız, sitemiz hizmet için hazır. Balçova kiralık daire alternatiflerini değişik konum ve özelliklere göre sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

Balçova Kiralık Daire Alternatifleri İçerisinden Size En Uygun Olanı Kolayca Bulabilirsiniz

Web sitemiz kültür ve sanat severleri Balçova kiralık daire ilanlar ile buluşturuyor. Bu ilanlar ile birlikte insanlar; Balçova festivalleri, sanat merkezleri, müzeler, sergiler, kutsal mekanlarda yer alan çiniler, Agora kazısı ve çok daha fazlası ile buluşuyorlar. Duyduklarınız hoşunuza gittiyse Balçova Agora karşısı kiralık daire ilanları tam size göre demektir. Tüm bunlara uygun fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız tercihiniz Emlakjet olmalı. Web sitemiz sayesinde yapacağınız kiralamalar cüzi miktarlarda olacaktır. Bununla birlikte az bütçe ile zengin bir portföy arasından kiralık daire ilanlarını seçme imkanınız olacak. 

Devamını oku
Aradığın bölgenin çevresinde neler olduğunu hemen keşfet.
HARİTADA ARA

Balçova kiralık daire fiyatları

İzmir Balçova ilçesinde bulunan 196 ilandan size en uygun kiralık daire ilanları Emlakjet’te! Bu sayfada gördüğünüz ilanların, m2 fiyatları 10 TL ile 33 TL arasında değişmektedir. Balçova kiralık daire ilanlarını sahibinden veya emlakçıdan olacak şekilde filtreleyebilir, fiyat ve özelliklerini kıyaslayabilirsiniz.