/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Bahşilicancel

Kırıkkale Bahşili Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Bahşili Kiralık Daire Arayanlara İlçe Rehberi

Bahşili kiralık daire ilanları EmlakJet sayesinde artık çok yakınınızda. Bu ilçe hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olmak istiyorsanız bu yazıyı okuyabilirsiniz. Bahşili, Kırıkkale'nin ilçesidir. 1984 yılında belediye örgütü kurulmuş, 1990'da ise İlçe teşkilatı oluşturulmuştur. Bahşili, İlçe merkezinde 5 mahalle bulunmaktadır. İl merkezine uzaklığı 5 kilometre olup, 243 km2 yüz ölçüme sahip 700 rakımlı bir yerleşim yeridir. 1984 tarihinde Belediye statüsünü kazanmasının ardından 1990 yılında çıkarılan bir kanunla da ilçe olmuştur. İlçe kuzeyde Yahşihan, güneyde Karakeçili, doğuda Kırıkkale ve Keskin, batıda ise Ankara’nın Elmadağ ilçeleri ile çevrilidir. İlçeye bağlı Karaahmetli Beldesinde bulunan Kızılırmak nehri üzerinde Kapulukaya Baraj Gölü bulunmaktadır. Bahşili İlçesi engebeli bir arazi üzerinde kurulmuştur. 

Bahşili Kiralık Daire Arayışında Olanlara İlçenin Gezi Rehberi

Tarihi güzellikleriyle ön planda olan Bahşili ziyaretçilerin uğrak yerlerinden biridir. Sizlerin de en kısa zamanda bu tarihi mimarileri görmenizi tavsiye ederiz. Topal Dede Türbesi, İlçenin Bahçeli mahallesinde bulunur. Kim olduğu kesin bilinmemektedir. Ahmet Yesevi’nin talebesi olan bu kişi ismi Ahmet olarak bilinir. Ahmet Yesevi’nin ölümünden sonra buraya gelip yerleşmiştir. İlçe halkına sürekli iyiliği ve doğruluğu öğretmiştir. Topallayarak yürüdüğü için bu ismi almıştır. Kul Dedeoğlu Türbesi, Dikdörtgen plana sahip olan türbe, düzgün kesme taş ve moloz taş örgülü olarak inşa edilmiştir. Örtü sistemi olarak beşik tonoz kullanılmıştır. Kapısının iki yanında birer kitabe bulunmaktadır. Celal Bayar Piknik Alanı, Bahşili merkezde bulunan piknik alanı doğal güzellikleriyle ön plana çıkan bir mesire alanıdır. Karaahmetli Tabiat Parkı, Karaahmetli Tabiat Parkına Bahşili ilçesinin Karaahmetli köyünden ulaşılmaktadır. Karaahmetli Tabiat Parkının ve Kapulukaya Baraj gölünün sağladığı doğal kaynak değerleri yanında günü birlik piknik, doğa yürüyüşü, olta balıkçılığı ve kuş gözlemciliği gibi çeşitli aktiviteler yapılabilir. Siz de bu bölgeden ev sahibi olmak istiyorsanız Kırıkkale Bahşili kiralık ev ilanları için sitemize göz atmalısınız.

Bahşili Kiralık Daire Emlak Piyasası

2019 EmlakJet bölge raporuna göre ilçedeki evlerin büyüklükleri ortalama 130 metrekaredir. Bu alanlarıyla bölgedeki evlerin geniş olduklarını söyleyebiliriz. Bahşili kiralık daire fiyatları ise 753 Türk Lirası olarak karşımıza çıkar. Metrekare başına düşen kira fiyatı ise 6 Türk Lirasına denk gelir. İlçedeki evlerin ortalama kiralık daire fiyatları;

  • 1+1, 70 metrekarelik bir daire 819 Türk Lirası,
  • 2+1, 105 metrekarelik bir daire 650 Türk Lirası,
  • 3+1, 135 metrekarelik bir daire 764 Türk Lirası,
  • 4+1, 180 metrekarelik bir daire 1.102 Türk Lirası ve
  • 5+1, 192 metrekarelik bir daire 1.106 Türk Lirasıdır.

Ev kiralamayı düşünüyorsanız bütçenizi kararlaştırırken bu verilerden yararlanabilirsiniz. Aradığınız kriterlere ve isteklerinize uyan ev ilanlarına ulaşmak için sitemizi inceleyebilirsiniz. Siz de emlakçıdan ya da sahibinden Bahşili kiralık ev ilanlarına listeleme sayfalarımız üzerinden dilediğiniz anda göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

11 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

1 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

29 Ağustos 2020

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

28 Ağustos 2020

Bahşili Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.