/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Babaeskicancel
Kırklarelicancel

Kırklareli Babaeski Kiralık Daire

araması için 2 ilan bulundu

Babaeski Kiralık Daire Arayanlara İlçe Yol Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak daire kiralamak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Babaeski kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan aylar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinerek konu tercihinde bulunabilirsiniz.

Babaeski Kiralık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli’nin önde gelen ilçelerinden biri olan Babaeski ilçesi Marmara Bölgesi’nin Trakya bölümünde yer almaktadır. İlçenin kuzeyinde Kırklareli Merkez ilçesi, doğusunda Lüleburgaz, güneyinde Tekirdağ, güneybatısında Pehlivanköy, batısında ise Edirne ili yer almaktadır. Babaeski kiralık daire arayışında olan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin kuzey kesimlerinde ortalama olarak 150 metreyi geçmeyen yükseltiler yer almaktadır. İlçede bu yükseltilerin dışında ovalık araziler de bulunmaktadır. Bu arazilerden en önemlisi Ergene Ovası’dır. Ergene Ovası, Ergene Nehri tarafından sulanan, tarım açısından da oldukça verimli ve önemli olan bir düzlüktür. Kırklareli Babaeski kiralık ev arayan vatandaşlar ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve sanayi faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir.

Babaeski Kiralık Daire Arayan Kişilere İlçe Nüfus ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 48 bin 391’dir. İlçe nüfusunun yüzde 51,70’ini (25 bin 18) erkek, yüzde 48,30’unu (23 bin 373) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kırklareli Babaeski kiralık daire arayışında olan vatandaşların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 20 adet mahalle ve 31 adet köy bulunmaktadır. Kırklareli Babaeski kiralık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Atatürk Mahallesi, Birlik Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Demirkapı Mahallesi, Dindoğru Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gazikemal Mahallesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi, Hacıhasan Mahallesi, Halilpaşa Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hatip Mahallesi, Hazinedar Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kemal Paşa Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Paşa Mahallesi, Şamdani Mahallesi, Şeker Mahallesi, Yeni Mahallesi, Ağayeri Köyü, Çavuşköy Köyü, Çengerli Köyü, Çiğdemli Köyü, Düğüncülü Köyü, Erikleryurdu Köyü, Ertuğrul Köyü, Hazinedar Köyü, Kadıköy Köyü, Karabayır Köyü, Karacaoğlan Köyü, Karamesutlu Köyü, Katranca Köyü, Kuleli Köyü, Kumrular Köyü, Kuzuçardağı Köyü, Minnetler Köyü, Mutlu Köyü, Müsellim Köyü, Nacak Köyü, Nadırlı Köyü, Oruçlu Köyü, Osmaniye Köyü, Pancarköy Köyü, Sinanlı Köyü, Sofuhalil Köyü, Taşağıl Bucak Merkezi Köyü, Taşköprü Köyü, Terzili Köyü, Yeniköy Köyü ve Yenimahalle Köyü’dür.

Sizler de kiralık daire tercihini Kırklareli Babaeski ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Kırklareli Babaeski uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

21 Ocak 2022

Kentsel Dönüşüm Depolama Sektörünü Ca...

Kentsel Dönüşüm Depolama Sektörünü Ca...

18 Ocak 2022

Yabancıya konut satışı kurdaki oynakl...

Yabancıya konut satışı kurdaki oynakl...

18 Ocak 2022

Çin'de emlak sektörüne olan güven sor...

Çin'de emlak sektörüne olan güven sor...

18 Ocak 2022

2021 Gayrimenkul Özeti:  Fiyatlar 2 k...

2021 Gayrimenkul Özeti: Fiyatlar 2 k...

15 Ocak 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.