/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Kamancancel
Kırşehircancel

Kırşehir Kaman Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Kaman Kiralık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kaman kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut kiralayabilirsiniz.

Kaman Kiralık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Kırşehir iline bağlı Kaman ilçesi 1944 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Kırşehir il merkezine 52 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçe Tarihi İpek Yolu üzerinde yer almaktadır. Kaman kiralık ev tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçe coğrafi bilgileri ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin doğusunda Akpınar ilçesi, batısında Çelebi ilçesi, güneybatısında Şereflikoçhisar ilçesi, güneydoğusunda Kırşehir Merkez ilçesi, kuzeyinde ise Keskin ilçesi yer almaktadır. Karasal iklim etkisi altında olan ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe bitki örtüsü yer yer bozkır ve ormandır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat tarımı yapılmaktadır.

Kaman Kiralık Daire Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 37 bin 223’tür. İlçe nüfusunun yüzde 50,08’ini (18 bin 641) erkek, yüzde 49,92’sini (18 bin 582) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kaman kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 12 adet mahalle ve 50 adet köy bulunmaktadır. Kırşehir Kaman kiralık daire arayanların konut tercihinde bulunabileceği mahalleler ve köyler: Bahçelievler Mahallesi Cuma Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Çiftlikli Mahallesi Darıözü Mahallesi Gaffar Mahallesi Hacıpınar Mahallesi Müderris Mahallesi Orta Mahallesi Sarıuşağı Mahallesi Yeni Mahallesi Ziyarettepe Mahallesi, Ağapınar Köyü, Aydınlar Köyü, Başköy Köyü, Bayındır Köyü, Bayramözü Köyü, Benzer Köyü, Büğüz Köyü, Çadırlı Hacıbayram Köyü, Çadırlı Körmehmet Köyü, Çağırkan Köyü, Darıözü Köyü, Değirmenözü Köyü, Demirli Köyü, Esentepe Köyü, Fakılı Köyü, Gökeşme Köyü, Gültepe Köyü, Hamit Köyü, Hirfanlı Köyü, İbrişim Köyü, İkizler Köyü, İmancı Köyü, İsahocalı Köyü, Kale Köyü, Karahabalı Köyü, Karakaya Köyü, Kargınyenice Köyü, Karkınkızıközü Köyü, Karkınselimağa Köyü, Karkınmeşe Köyü, Kekilliali Köyü, Meşeköy Köyü, Mollaosmanlar Köyü, Ömerhacılı Köyü, Ömerkahya Köyü, Sarıömerli Köyü, Savcılıbağbaşı Köyü, Savcılıbüyükoba Köyü, Savcılıebeyit Köyü, Savcılıkışla Köyü, Savcılıkurutlu Köyü, Savcılımeryemkaşı Köyü, Tatık Köyü, Tepeköy Köyü, Yağmurlu Sarıuşağı Köyü, Yazıyolu Köyü, Yelek Köyü, Yeniköy Köyü, Yeniyapan Köyü ve Yukarı Çiftlik Köyü’dür.

Sizler de kiralık daire tercihini Kırşehir Kaman ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Kırşehir Kaman da uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

21 Ocak 2022

Kentsel Dönüşüm Depolama Sektörünü Ca...

Kentsel Dönüşüm Depolama Sektörünü Ca...

18 Ocak 2022

Yabancıya konut satışı kurdaki oynakl...

Yabancıya konut satışı kurdaki oynakl...

18 Ocak 2022

Çin'de emlak sektörüne olan güven sor...

Çin'de emlak sektörüne olan güven sor...

18 Ocak 2022

2021 Gayrimenkul Özeti:  Fiyatlar 2 k...

2021 Gayrimenkul Özeti: Fiyatlar 2 k...

15 Ocak 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.