/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Mucurcancel

Kırşehir Mucur Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Mucur Kiralık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak daire kiralamayı düşünen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Mucur kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını öğrenerek konut alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Mucur Kiralık Daire Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Mucur ilçesi geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. İlçede geçmiş dönemlerde yaşayan uygarlıklardan kalan höyükler ve mağaralar yer almaktadır. Mucur kiralık daire tercihinde bulunmayı düşünen vatandaşlar ilçe tarihi ve coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçe 1868 yılında bucak statüsüne, 1918 yılında ise ilçe statüsüne kavuşmuştur. İlçe Kırşehir ilinin güneydoğusunda yer almakta olup yüzölçümü 1088 kilometrekaredir. Denizden yüksekliği 1100 metre olan ilçe Kırşehir il merkezine 23 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Mucur kiralık ev tercihinde bulunmak isteyen kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe yükseltisinin kuzeyden güneye arttığı bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve az miktarda hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede yapılan tarım faaliyetleri kapsamında; buğday, arpa, ayçiçeği, mercimek ve pancar tarım ürünlerinin ekim işlemleri yapılmaktadır. Hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise ilçede küçükbaş hayvancılık, büyükbaş hayvancılık ve kümse hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Mucur Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 18 bin 763’tür. İlçe nüfusunun yüzde 49,48’ini (9 bin 284) erkek, yüzde 50,52’sini (9 bin 479) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Mucur kiralık daire arayan kişilerin ilçede kiralık konut tercihinde bulunabileceği 7 adet mahalle ve 44 adet köy bulunmaktadır. Kırşehir Mucur kiralık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Acıöz Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Osmangazi Mahallesi, Solaklı Mahallesi, Şatıroğlu Mahallesi, Yenice Mahallesi, Aksaklı Köyü, Altınyazı Köyü, Asmakaradam Köyü, Avcıköy Köyü, Aydoğmuş Köyü, Babur Köyü, Bayramuşağı Köyü, Budak Köyü, Büyükkayapa Köyü, Çatalarkaç Köyü, Dağçiftliği Köyü, Dalakçı Köyü, Devepınarı Köyü, Geycek Köyü, Gümüşkümbet Köyü, Güzyurdu Köyü, İnanç Köyü, Karaarkaç Köyü, Karacalı Köyü, Karakuyu Köyü, Karkın Köyü, Kepez Köyü, Kılıçlı Köyü, Kıran Köyü, Kızılağıl Köyü, Kızıldağyeniyapan Köyü, Kurugöl Köyü, Kuşaklı Köyü, Küçükburnağıl Köyü, Küçükkavak Köyü, Küçükkayapa Köyü, Medetsiz Köyü, Obruk Köyü, Palangıç Köyü, Pınarkaya Köyü, Rahmalar Köyü, Seyfe Köyü, Susuz Köyü, Yazıkınık Köyü, Yeğenağa Köyü, Yeniköy Köyü, Yeşilyurt Köyü ve Yürücek Köyü’dür.

Sizler de kiralık daire tercihini Kırşehir ilinin Mucur ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinde Kırşehir Mucur da uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

11 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

8 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

1 Eylül 2020

Mucur Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.