/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Yunakcancel
Konyacancel

Konya Yunak Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Yunak Kiralık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Rehberi

Emlakjet ekibi olarak daire kiralamak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Yunak kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kirası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yunak Kiralık Daire Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Konya İlinin önemli ilçelerinden biri olan Yunak ilçesi geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Yunak kiralık daire arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İç Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan Yunak ilçesinin doğu kesimlerinde Cihanbeyli ve Sarayönü ilçeleri, batı kesimlerinde Afyonkarahisar, güneydoğu kesimlerinde Kadınhanı ilçesi, güneybatı kesimlerinde Tuzlukçu ilçesi, güney kesimlerinde Ilgın ilçesi, kuzey kesimlerinde Çeltik ve Ankara yer almaktadır. İlçe Konya ilinin kuzeybatı kesimlerinde yer almakta olup 2000 metreyi aşmayan yükseltilerden meydana gelmektedir. Yunak kiralık ev tercihinde bulunmak isteyen kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin ova ve platolar bakımından oldukça zengin olduğu bilgisine ulaşmaktadır. İlçenin güneydoğusunda Cihanbeyli Platosu, kuzeyinde ise Sakarya Ovaları ismi ile bilinen Turgut ve Eşme ovaları yer almaktadır. Su kaynakları bakımından da olduka zengin olan ilçede yer alan Gökpınar Deresi, ilçe sınırları dışında Sakarya Nehri’ne dökülmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat ve meyve ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir.

Yunak Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 23 bin 93’tür. İlçe nüfusunun yüzde 49,95’ini (11 bin 536) erkek, yüzde 50,05’ini (11 bin 557) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Yunak kiralık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 42 adet mahalle bulunmaktadır. Konya Yunak kiralık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Altınöz Mahallesi, Ayrıtepe Mahallesi, Beşışıklı Mahallesi, Böğrüdelik Mahallesi, Cebrail Mahallesi, Çayırbaşı Mahallesi, Eğrikuyu Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eşme Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hacıfakılı Mahallesi, Hacıömeroğlu Mahallesi, Harunlar Mahallesi, Hatırlı Mahallesi, Hursunlu Mahallesi, İmamoğlu Mahallesi, Karataş Mahallesi, Karayayla Mahallesi, Kargalı Mahallesi, Kıllar Mahallesi, Koçyazı Mahallesi, Kurtuşağı Mahallesi, Kuyubaşı Mahallesi, Kuzören Mahallesi, Meşelik Mahallesi, Odabaşı Mahallesi, Ortakışla Mahallesi, Özyayla Mahallesi, Piribeyli Mahallesi, Saray Mahallesi, Selçuk Mahallesi, Sertler Mahallesi, Sevinç Mahallesi, Sıram Mahallesi, Sinanlı Mahallesi, Sülüklü Mahallesi, Turgut Mahallesi, Yavaşlı Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeşiloba Mahallesi, Yeşilyayla Mahallesi ve Yığar Mahallesi’dir.

Sizler de kiralık daire tercihini Konya ilinin Yunak ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Konya Yunak da uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

21 Ocak 2022

Kentsel Dönüşüm Depolama Sektörünü Ca...

Kentsel Dönüşüm Depolama Sektörünü Ca...

18 Ocak 2022

Yabancıya konut satışı kurdaki oynakl...

Yabancıya konut satışı kurdaki oynakl...

18 Ocak 2022

Çin'de emlak sektörüne olan güven sor...

Çin'de emlak sektörüne olan güven sor...

18 Ocak 2022

2021 Gayrimenkul Özeti:  Fiyatlar 2 k...

2021 Gayrimenkul Özeti: Fiyatlar 2 k...

15 Ocak 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.