/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Şaphanecancel

Kütahya Şaphane Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Şaphane Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Şaphane kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını öğrenebilirsiniz.

Şaphane Kiralık Daire Arayanlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Kütahya ilinin 130 kilometre güneybatısında yer alan Şaphane ilçesinin toplam yüzölçümü 251 kilometrekaredir. Oldukça engebeli ve dağlık bir araziye sahip olan ilçenin merkezi akarsu vadisi tabanında yer almaktadır. İlçenin doğusunda Gediz ilçesi, kuzeyinde Hisarcık ilçesi, batısında Simav ilçesi, güneyinde ise Uşak ili yer almaktadır. Şaphane kiralık konut arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin Akdeniz iklimi ve karasal iklim arasında bir geçiş iklimine sahip olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede yaşayan halk hayvancılık faaliyetleri kapsamında küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenmektedirler. Şaphane kiralık daire arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçede yapılan tarım faaliyetlerinin sulu tarım faaliyetleri şeklinde olduğu bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında yoğun olarak hububat tarım faaliyetleri yürütülmektedir.

Şaphane Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Tarih Bilgisi

Şaphane kiralık ev arayan kişiler ilçe tarihi ile yakından ilgilenmektedirler.Şaphane ilçesi geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Bu uygarlıklardan en bilinenleri Roma, Bizans ve Osmanlı uygarlıklarıdır. İlçe 13. ve 14. yüzyılda Germiyanoğulları Beyliği dönemi sonrasında 1381 yılında Osmanlı Devleti topraklarına katılmıştır. 1402 Ankara Savaşı döneminde Osmanlı hakimiyetinden çıkan bölge 1429 yılında kesin bir şekilde Osmanlı topraklarına katılmıştır. Cumhuriyet Dönemi’nin il dönemlerinde bucak statüsünde olan bölge, 1988 yılında Gediz ilçesinden ayrılarak ilçe statüsüne kavuşmuştur.

Şaphane Kiralık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 6 bin 366’dır. İlçe nüfusunun yüzde 48,16’sını (3 bin 66) erkek, yüzde 51,84’’ünü (3 bin 300) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Şaphane kiralık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 7 adet mahalle ve 12 adet köy bulunmaktadır. Kütahya Şaphane kiralık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Hacı Hasanlar Mahallesi, Kalabak Mahallesi, Karaağıl Mahallesi, Karacaderbent Mahallesi, Pazar Mahallesi Subaşı Mahallesi, Türegün Mahallesi, Ayvacık Köyü, Çam Köyü, Değirmendere Köyü, Gaipler Köyü, Gürkuyu Köyü, İnceğiz Köyü, Karakür Köyü, Karamanca Köyü, Karamustafalar Köyü, Kızılkoltuk Köyü, Uğurlugüme Köyü ve Üçbaş Köyü’dür.

Sizler de kiralık daire tercihini Kütahya ilinin Şaphane ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Kütahya Şaphane de uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Ağustos 2020 Kira Artış Oranları Açık...

Ağustos 2020 Kira Artış Oranları Açık...

5 Ağustos 2020

İstanbul'da 100 Bin Konut Dönüşecek

İstanbul'da 100 Bin Konut Dönüşecek

4 Ağustos 2020

Emlak Sektöründe Hareketlilik Hız Kaz...

Emlak Sektöründe Hareketlilik Hız Kaz...

30 Temmuz 2020

İlk Kez Konut Alacaklara 82 Bin TL Hi...

İlk Kez Konut Alacaklara 82 Bin TL Hi...

29 Temmuz 2020

Ev Alırken Değerlendirilmesi Gereken ...

Ev Alırken Değerlendirilmesi Gereken ...

28 Temmuz 2020

Şaphane Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.