/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Şaphanecancel
Kütahyacancel

Kütahya Şaphane Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Şaphane Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Şaphane kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını öğrenebilirsiniz.

Şaphane Kiralık Daire Arayanlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Kütahya ilinin 130 kilometre güneybatısında yer alan Şaphane ilçesinin toplam yüzölçümü 251 kilometrekaredir. Oldukça engebeli ve dağlık bir araziye sahip olan ilçenin merkezi akarsu vadisi tabanında yer almaktadır. İlçenin doğusunda Gediz ilçesi, kuzeyinde Hisarcık ilçesi, batısında Simav ilçesi, güneyinde ise Uşak ili yer almaktadır. Şaphane kiralık konut arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin Akdeniz iklimi ve karasal iklim arasında bir geçiş iklimine sahip olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede yaşayan halk hayvancılık faaliyetleri kapsamında küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenmektedirler. Şaphane kiralık daire arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçede yapılan tarım faaliyetlerinin sulu tarım faaliyetleri şeklinde olduğu bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında yoğun olarak hububat tarım faaliyetleri yürütülmektedir.

Şaphane Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Tarih Bilgisi

Şaphane kiralık ev arayan kişiler ilçe tarihi ile yakından ilgilenmektedirler.Şaphane ilçesi geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Bu uygarlıklardan en bilinenleri Roma, Bizans ve Osmanlı uygarlıklarıdır. İlçe 13. ve 14. yüzyılda Germiyanoğulları Beyliği dönemi sonrasında 1381 yılında Osmanlı Devleti topraklarına katılmıştır. 1402 Ankara Savaşı döneminde Osmanlı hakimiyetinden çıkan bölge 1429 yılında kesin bir şekilde Osmanlı topraklarına katılmıştır. Cumhuriyet Dönemi’nin il dönemlerinde bucak statüsünde olan bölge, 1988 yılında Gediz ilçesinden ayrılarak ilçe statüsüne kavuşmuştur.

Şaphane Kiralık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 6 bin 366’dır. İlçe nüfusunun yüzde 48,16’sını (3 bin 66) erkek, yüzde 51,84’’ünü (3 bin 300) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Şaphane kiralık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 7 adet mahalle ve 12 adet köy bulunmaktadır. Kütahya Şaphane kiralık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Hacı Hasanlar Mahallesi, Kalabak Mahallesi, Karaağıl Mahallesi, Karacaderbent Mahallesi, Pazar Mahallesi Subaşı Mahallesi, Türegün Mahallesi, Ayvacık Köyü, Çam Köyü, Değirmendere Köyü, Gaipler Köyü, Gürkuyu Köyü, İnceğiz Köyü, Karakür Köyü, Karamanca Köyü, Karamustafalar Köyü, Kızılkoltuk Köyü, Uğurlugüme Köyü ve Üçbaş Köyü’dür.

Sizler de kiralık daire tercihini Kütahya ilinin Şaphane ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Kütahya Şaphane de uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

21 Ocak 2022

Kentsel Dönüşüm Depolama Sektörünü Ca...

Kentsel Dönüşüm Depolama Sektörünü Ca...

18 Ocak 2022

Yabancıya konut satışı kurdaki oynakl...

Yabancıya konut satışı kurdaki oynakl...

18 Ocak 2022

Çin'de emlak sektörüne olan güven sor...

Çin'de emlak sektörüne olan güven sor...

18 Ocak 2022

2021 Gayrimenkul Özeti:  Fiyatlar 2 k...

2021 Gayrimenkul Özeti: Fiyatlar 2 k...

15 Ocak 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.