/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Demircicancel

Manisa Demirci Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Demirci Kiralık Daire Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Demirci kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alabilirsiniz.

Demirci Kiralık Daire Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ege Bölgesi’nin İç Batı Anadolu Bölümü’nde yer alan ilçe il merkezine 165 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Demirci kiralık daire arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin doğu ve kuzeydoğu kesimlerinde Kütahya ili, kuzey kesimlerinde Balıkesir ili, güney kesimlerinde Manisa iline bağlı Selendi ve Kula ilçeleri, batı kesimlerinde ise Gördes ve Köprübaşı ilçeleri yer almaktadır. İlçe dağlık araziler bakımından oldukça zengindir. İlçede bulunan dağlık arazilerden başlıcaları; 

  • Simav Dağları,
  • Türkmen Dağı,
  • Asi Tepesi ve 
  • Akçakertik Dağı’dır.

Demirci kiralık ev arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat ve meyve ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir.

Demirci Kiralık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 41 bin 135’tir. İlçe nüfusunun yüzde 47,22’sini (19 bin 424) erkek, yüzde 52,78’ini (21 bin 711) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Demirci kiralık konut arayanların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 101 adet mahalle bulunmaktadır. Manisa Demirci kiralık daire arayışında bulunabileceğiniz mahalleler: Ayvaalan Mahallesi, Azizbey Mahallesi, Bahçeler Mahallesi, Bardakçı Mahallesi, Bayramşah Mahallesi, Beyazıt Mahallesi, Boyacık Mahallesi, Bozçatlı Mahallesi, Bozköy Mahallesi, Büyükkıran Mahallesi, Camii Atik Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çağıllar Mahallesi, Çamköy Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Çanakçı Mahallesi, Çandır Mahallesi, Durhasan Mahallesi, Elek Mahallesi, Esenyurt Mahallesi, Eskihisar Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gömeçler Mahallesi, Gümele Mahallesi, Gürçeşme Mahallesi, Güveli Mahallesi, Hacıbaba Mahallesi, Hacıhamza Mahallesi, Hacıhasan Mahallesi, Hacıtürbek Mahallesi, Hırkalı Mahallesi, Hoşçalar Mahallesi, Hüdük Mahallesi, Iklıkçı Mahallesi, İcikler Mahallesi, İçhisar Mahallesi, İmceler Mahallesi, İmrenler Mahallesi, İrişler Mahallesi, İsmailler Mahallesi, Karaisalar Mahallesi, Kargınışıklar Mahallesi, Kasımfakı Mahallesi, Kayaköy Mahallesi, Kayranokçular Mahallesi, Kazancı Mahallesi, Kerpiçlik Mahallesi, Kılavuzlar Mahallesi, Kışlak Mahallesi, Kovancı Mahallesi, Köylüce Mahallesi, Kulalar Mahallesi, Kuzeyir Mahallesi, Kuzuköy Mahallesi, Küçükkıran Mahallesi, Küçükoba Mahallesi, Küpeler Mahallesi, Mahmutlar Mahallesi, Marmaracık Mahallesi, Mezitler Mahallesi, Minnetler Mahallesi, Mithatpaşa Mahallesi, Öksüzlü Mahallesi, Ören Mahallesi, Örücüler Mahallesi, Pazar Mahallesi, Rahmanlar Mahallesi, Sağnıç Mahallesi, Sayık Mahallesi, Secaattin Mahallesi, Serçeler Mahallesi, Sevişler Mahallesi, Sinan Mahallesi, Sofular Mahallesi, Söğütçük Mahallesi, Şehreküstü Mahallesi, Talas Mahallesi ve Taşokçular Mahallesi’dir.

Sizler de kiralık daire tercihini Manisa ilinin Demirci ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Manisa Demirci de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğini konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Mesleki Yeterlilik Belgesi İçin Son T...

Mesleki Yeterlilik Belgesi İçin Son T...

14 Ağustos 2020

Kanal İstanbul’da Mevzuat Tamamlandı

Kanal İstanbul’da Mevzuat Tamamlandı

13 Ağustos 2020

Emlak Vergisi Mükelleflerine Güzel Ha...

Emlak Vergisi Mükelleflerine Güzel Ha...

12 Ağustos 2020

İkinci El Konut Kredisi Faiz Oranları...

İkinci El Konut Kredisi Faiz Oranları...

11 Ağustos 2020

Konutta Kredili Satışlar Arttı

Konutta Kredili Satışlar Arttı

10 Ağustos 2020

Demirci Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.