/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Kulacancel
Manisacancel

Manisa Kula Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Kula Kiralık Daire Arayan Kişilere İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kula kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alabilirsiniz.

Kula Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ege Bölgesi’nin İç Anadolu Bölümü’nde yer alan Manisa iline bağlı olan ilçe geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. İlçenin kuzey kesimlerinde Demirci ve Selendi ilçeleri, güney kesimlerinde Alaşehir ilçesi, doğu kesimlerinde Uşak’ın Eşme ilçesi, batı kesimlerinde Salihli ilçesi yer almaktadır. Anadolu’yu Ege Bölgesi’ne bağlayan İzmir-Ankara karayolu üzerindedir. Manisa’ya 118 kilometre, İzmir’e 147 kilometre mesafededir. İlçenin toplam yüzölçümü 981 kilometrekare olup denizden yüksekliği 720 metredir. Kula kiralık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin ekonomik yapısını tarım ve turizm faaliyetleri oluşturur. Kula ilçesinde Akdeniz iklimi ile karasal iklim arasında bir eşik niteliğine sahip bir hava koşullarının olması sebebiyle bitki örtüsü oldukça çeşitlidir. Meyve ve zeytin gibi ürünlerin yetişmesine müsait bir toprak yapısı vardır. Kula, dünyada üne sahip Kula evlerinin yanı sıra, inanç, din, kültür, sağlık, doğa ve kent turizminin de yapılabildiği bir ilçedir. Anadolu’daki pek çok yerleşim yeri gibi burası da ilk çağlardan beri gelmiş çeşitli kültür ve medeniyetlerin izlerini taşır. 

Kula Kiralık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgileri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 44 bin 410’dur. İlçe nüfusunun yüzde 49,34’ünü (21 bin 910) erkek, yüzde 50,66’sını (22 bin 500) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kula kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 60 adet mahalle bulunmaktadır. Manisa Kula’da kiralık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Sarnıç Mahallesi, Yeşilyayla Mahallesi, Encekler Mahallesi, Şehitlioğlu Mahallesi, Gökçeören Mahallesi, 4 Eylül Mahallesi, Başıbüyük Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Güvercinlik Mahallesi, Seyitali Mahallesi, Zaferiye Mahallesi, Bey Mahallesi, Akgün Mahallesi, Sandal Mahallesi, Camii Cedit Mahallesi, Kızılkaya Mahallesi, Esenyazı Mahallesi, Körez Mahallesi, Bebekli Mahallesi, Narıncalıpıtrak Mahallesi, Karaoba Mahallesi, Ayvatlar Mahallesi, Yağbastı Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Ahmetli Mahallesi, Söğütdere Mahallesi, İbrahimağa Mahallesi, Gökdere Mahallesi, Aktaş Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Erenbağı Mahallesi, Hayali Mahallesi, Şeritli Mahallesi, Bayramşah Mahallesi, Emre Mahallesi, İncesu Mahallesi, Çiftçiibrahim Mahallesi, Kenger Mahallesi, Evciler Mahallesi, Börtlüce Mahallesi, Kalınharman Mahallesi ve Şeremet Mahallesidir.

Sizler de kiralık daire tercihini Manisa ilinin Kula ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Manisa Kula 4 Eylül Mahallesi kiralık daire için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

21 Ocak 2022

Kentsel Dönüşüm Depolama Sektörünü Ca...

Kentsel Dönüşüm Depolama Sektörünü Ca...

18 Ocak 2022

Yabancıya konut satışı kurdaki oynakl...

Yabancıya konut satışı kurdaki oynakl...

18 Ocak 2022

Çin'de emlak sektörüne olan güven sor...

Çin'de emlak sektörüne olan güven sor...

18 Ocak 2022

2021 Gayrimenkul Özeti:  Fiyatlar 2 k...

2021 Gayrimenkul Özeti: Fiyatlar 2 k...

15 Ocak 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.