/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Saruhanlıcancel

Manisa Saruhanlı Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Saruhanlı Kiralık Daire Arayanlara İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Saruhanlı kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Saruhanlı Kiralık Daire Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ilinin önemli ilçelerinden biri olan Saruhan ilçesi 890 kilometrekarelik bir arazi üzerinde yer almaktadır. Denizden yüksekliği 43 metre olan ilçe 1950 yılında Manisa iline bağlı bir ilçe statüsüne kavuşmuştur.  Saruhanlı kiralık ev tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçe coğrafya ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe yüksek ve engebeli arazilerden oluşmaktadır. Saruhanlı kiralık konut tercihinde bulunmak isteyen kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin Akdeniz iklimi etkisi altında olduğu bilgisine ulaşmaktadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir. İlçenin kuzeyinde Akhisar ve Gölmarmara ilçeleri, batısında Kınık ve Bergama ilçeleri, güneyinde ise Manisa ili yer almaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında çekirdeksiz üzüm, pamuk, mısır ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Saruhanlı Kiralık Daire Arayanlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 54 bin 660’dır. İlçe nüfusunun yüzde 50,11’ini (27 bin 388) erkek, yüzde 49,89’unu (27 bin 272) kadın nüfusunu oluşturmaktadır. Saruhanlı kiralık konut tercihinde bulunmak isteyen kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 50 adet mahalle bulunmaktadır. Manisa Saruhanlı kiralık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Adiloba Mahallesi, Alibeyli Mahallesi, Apak Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Azimli Mahallesi, Bahadır Mahallesi, Bedeller Mahallesi, Büyükbelen Mahallesi, Cengiz Topel Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çakmaklı Mahallesi, Çaltepe Mahallesi, Çamlıyurt Mahallesi, Çınaroba Mahallesi, Çullugörece Mahallesi, Develi Mahallesi, Dilek Mahallesi, Gökçe Mahallesi, Gözlet Mahallesi, Gümülceli Mahallesi, Hacımusa Mahallesi, Hacırahmanlı Mahallesi, Halitpaşa Mahallesi, Hatıplar Mahallesi, Heybeli Mahallesi, İshakçelebi Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kayışlar Mahallesi, Kemiklidere Mahallesi, Kepenekli Mahallesi, Koldere Mahallesi, Koyuncu Mahallesi, Kumkuyucak Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Lütfiye Mahallesi, Mütevelli Mahallesi, Nuriye Mahallesi, Paşaköy Mahallesi, Pınarbaşı Mahallesi, Sarıçam Mahallesi, Sarısığırlı Mahallesi, Saruhan Mahallesi, Seyitoba Mahallesi, Şatırlar Mahallesi, Şehitler Mahallesi, Taşdibi Mahallesi, Tirkeş Mahallesi, Yeniosmaniye Mahallesi ve Yılmaz Mahallesi’dir.

Sizler de kiralık daire tercihini Manisa ilinin Saruhanlı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Manisa Saruhanlı da uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Ev almak için doğru zaman; konut fiya...

Ev almak için doğru zaman; konut fiya...

29 Kasım 2021

Türkiye’deki yabancı yatırımının yüzd...

Türkiye’deki yabancı yatırımının yüzd...

25 Kasım 2021

İnşaat Sektörü Güven Endeksi kasım ay...

İnşaat Sektörü Güven Endeksi kasım ay...

25 Kasım 2021

Yükselen Fiyatlara Rağmen Gayrimenkul...

Yükselen Fiyatlara Rağmen Gayrimenkul...

22 Kasım 2021

Elon Musk sahip olduğu son evi sattı!

Elon Musk sahip olduğu son evi sattı!

19 Kasım 2021

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.