/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Ulubeycancel

Ordu Ulubey Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Ulubey Kiralık Daire Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak daire kiralamak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Ulubey kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kirası hakkında bilgi edinerek konut sahibi olabilirsiniz.

Ulubey Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ordu Ulubey ilçesi geçmişten günümüze kadar geçen süreçte birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Ordu-Sivas karayolu üzerinde yer alan ilçe Canik Dağları’nın eteklerinde yer almaktadır. Ulubey kiralık daire arayan vatandaşlar yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin toplam yüzölçümünün 256 kilometrekare olduğu bilgisine ulaşmaktadır. Denizden yüksekliği 586 metre olan ilçe ulaşım imkanları bakımından oldukça avantajlı bir bölgede yer almaktadır. İlçenin kuzey batı kesimlerinde Perşembe ilçesi, batı kesimlerinde Gürgentepe ilçesi, doğu kesimlerinde Kabadüz ilçesi, güney kesimlerinde Mesudiye ilçesi, güneybatı kesimlerinde ise Gölköy ve Güney ilçeleri yer almaktadır. Dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer alan ilçede orman bitki örtüsü oldukça yaygındır. İlçe Karadeniz iklimi etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede kış mevsimlerinde kar, yaz mevsimlerinde yağmur olmak üzere her mevsim yağış görülmektedir. Ulubey kiralık ev arayışındakiler ilçe ekonomisine de oldukça önem vermektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede belli başlı sebze ve hububat ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülürken, hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yaygındır.

Ulubey Kiralık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verileri sonucunda edinilen bilgilere göre ilçenin toplam nüfusu 26 bin 737’dir. İlçede yaşayan kişilerin yüzde 51,73’ü (13 bin 831) erkek, yüzde 48,27’si (12 bin 906) kadındır. İlçeden konut tercihinde bulunmayı düşünen kişilerin ilçede konut tercih edebileceği 41 adet mahalle bulunmaktadır. Ordu Ulubey de kiralık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahallelerden başlıcaları; Akoluk Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Başçardak Mahallesi, Belenyurt Mahallesi, Cevizlik Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Çatallı Mahallesi, Çubuklu Mahallesi, Çukur Mahallesi, Doğlu Mahallesi, Durak Mahallesi, Elmaçukur Mahallesi, Eymür Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Gündüzlü Mahallesi, Güvenköy Mahallesi, Güvenyurt Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, Hocaoğlu Mahallesi, Kadıncık Mahallesi, Kalıcak Mahallesi, Karakoca Mahallesi, Kardeşler Mahallesi, Kıranyağmur Mahallesi, Kirazlık Mahallesi, Koşaca Mahallesi, Kumanlar Mahallesi, Kumrulu Mahallesi, Ohtamış Mahallesi, Oyumgürgen Mahallesi, Ören Mahallesi, Refahiye Mahallesi, Şahinkaya Mahallesi, Şekeroluk Mahallesi, Şıhlar Mahallesi, Uzunmahmut Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Yenisayaca Mahallesi, Yolbaşı Mahallesi ve Yukarıkızılen Mahallesi’dir.

Sizler de kiralık daire arayışını Ordu ilinin Ulubey ilçesinden yana kullanmayı düşünen vatandaşlardansanız güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Ordu Ulubey de uygun fiyatlı kiralık konut ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

26 Eylül 2020

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

23 Eylül 2020

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

22 Eylül 2020

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Ulubey Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.