Emlakjet

Karasu Çatalövez Mahallesi Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Çatalövez Mahallesicancel
Karasucancel
Sakaryacancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Çatalövez Mahallesi Kiralık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Çatalövez Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Çatalövez Mahallesi kiralık daire arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Sakarya Karasu Çatalövez Mahallesi’nin nüfusu toplam 364 kişidir. Bu nüfusun %50’si erkek, %50’si ise kadındır.

Çatalövez Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Çatalövez Mahallesi Sakarya’nın Karasu ilçesine bağlı olan 40 mahalleden biridir. Çatalövez Mahallesi; Karasu ilçe merkezine yaklaşık 21 km, Sakarya il merkezine ise yaklaşık 46 km uzaklıktadır.

Çatalövez Mahallesi Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Çatalövez Mahallesi kiralık daire arayan okurlarımız için mahallenin ulaşım olanaklarını derledik. Sakarya şehri hem kara hem de demiryolu ile ulaşım seçeneği sunan şehirlerden biridir. Karasu’ya gitmek isteyen ziyaretçiler de bu seçeneklerden yararlanabilmektedir.

Sakarya ulaşım yönüyle oldukça gelişmiş bir ağa sahiptir. Çatalövez Mahallesi ulaşımı Karasu’ya gelen hatlar aracılığıyla sağlanmaktadır. Karasu’ya otobüs ve minibüsler aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çatalövez Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Çatalövez Mahallesi kiralık daire arayan çocuklu aileler için mahallede bulunan eğitim kurumlarını araştırdık. Çatalövez Mahallesi’nde okul bulunmamaktadır. Taşımalı eğitim tercih edecek olan okurlarımız Karasu’da bulunan diğer devlet okullarını veya özel okulları tercih edebilirler. Karasu’da 121 okul bulunmaktadır.

Karasu Çatalövez Mahallesi Kiralık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

Sakarya Karasu kiralık daire fiyatları ortalama aylık 2.778 Türk Lirasıdır. Bölgede bulunan kiralık dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı yaklaşık 28 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Sakarya Karasu kiralık dairelerin ortalama büyüklüğü 100 metrekaredir. Sakarya’nın il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan veya kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Sakarya Karasu Çatalövez Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden kiralık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

20 Kasım 2023

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

16 Kasım 2023

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

14 Kasım 2023

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

14 Kasım 2023

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

14 Kasım 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.