/static/img/logo.svg
search
Sakaryacancel

Sakarya Kiralık Daire

araması için 206 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Sakarya Kiralık Ev Arayanlara İlçe Rehberi

Sakarya’da kiralanan ev sayısının hızla artması, emlak sektöründe gözlerin bu bölgeye çevrilmesine neden olurken, özellikle bölgenin yazlık popülasyonun oldukça güçlü olması gelecek dönemde de Sakarya’nın nüfus bakımından daha da büyümesi anlamına gelecektir. Sakarya kiralık ev arayışlarında uzun süredir Emlakjet tarafından müşterilerine sağlanan koşullar, Emlakjet’i bu konuda sektörün lideri yapmış, 2018 yılında on binlerce müşterinin Emlakjet vasıtasıyla hayallerindeki eve kavuşmuş olduğu da göze çarpmaya başlamıştır. Sakarya'da kiralık evlerin metrekare birim fiyatı ortalama 7 TL, satılık evlerin ortalama 1700 TL'dir.

Sakarya ilçelerinden Serdivan kiralık daire konusunda başı çeken bölgeler olmakla birlikte, son 5 yılda Sakarya’da yatırım amaçlı alınan daire sayısının da %80’lere varan oranda arttığı ve aşağıdaki bölgelerinde sık tercih edildiği görülmektedir.

  • Sakarya Adapazarı
  • Sakarya Sapanca
  • Sakarya Karasu
  • Sakarya Çeşme meydanı
  • Sakarya üniversite kampüsü

Sakarya Sakarya’da hakim olan iklim çeşidi, Karadeniz iklimidir. Sakarya’nın ağaçlıklı ormanlarında, kurt, çakal, ayı, domuz, sansar, porsuk, tavşan, sülün gibi hayvanlara rastlamak mümkündür. Sakarya’nın nüfusu son zamanlarda aldığı göçler itibari ile neredeyse 1 milyonun üzerine çıkmış durumdadır. Şehir ekonomisini, tarım ve sanayi oluşturur. En çok üretimi yapılan ürünler, iklim koşulları itibari ile, fındık ve mısırdır. Marmara bölgesinde yer alan Sakarya, bölgenin 5. büyük şehri olma ünvanına erişmiştir. 

Şehirde yapılan festivallerden bazıları ise aşağıdadır;

  • Fındık festivalleri,
  • Yeşilyurt Yaylası Şenlikleri, 
  • Çiğdem Yaylası Şenlikleri,
  • Dikmen Yaylası Şenlikleri

Şehir, Karadeniz, Bursa, Bolu, Bilecik, Düzce ile çevrilidir. Sakarya turizminde, Karadeniz kıyılarında yer alan, oldukça beğenilen sahili, ve gölleri önemli bir yer tutar. Temcit Pilavı pişirme geleneği, Sakarya’ya özgü ilginç bir gelenektir. 

Sakarya Genelinde En Uygun Kiralık Evler Emlakjet’de!

Sakarya Üniversitesine de ev sahipliği yapan şehir, yaz döneminde hem yerli hem de yabancı ziyaretçinin Marmara Bölgesi’nde oldukça ilgi gösterdiği bölgelerden biridir. Sakarya kiralık müstakil ev talepleri başta olmak üzere günlük kiralık daireler, günlük ya da haftalık apart daireler, suit daireler, kiralık pansiyonlar, sahibinden kiralık evlere gösterilen talep oldukça memnuniyet vericidir. Emlakjet tarafından yayınlanan yüzlerce farklı ilan vasıtasıyla Sakarya kiralık ev arayanlar en iyi tercihi oldukça kısa sürede yapabilirken, en iyi tercihi yaptıklarına emin olarak gönül rahatlığıyla ev kiralama işlemini sonlandırmaktadır.

Emlakjet Sakarya’nın Tüm Bölgelerinde En Çok Seçenekle Müşterilerinin Yanında

Her geçen gün artan konut projeleri için Marmara Bölgesi’nin önemli bir kenti olan Sakarya genelinde Emlakjet’in kiralık ev ilanları her geçen gün artarken, doğru evi doğru müşteriyle buluşturma prensibi de Emlakjet’in bu noktadaki önemli misyonlarından biridir. Bu noktada son dönemde oldukça artan Adapazarı eşyalı kiralık daire 1+1 taleplerinde de yine en çok seçenek Emlakjet vasıtasıyla müşterilerine sunulmakta, kiralık evlerin her türlü detayı oldukça farklı noktalardan ele alınarak müşterilerin en iyi seçimi yapmaları da sağlanmaktadır. Sakarya kiralık ev ihtiyaçlarında ayrıca şehir merkezi Adapazarı’nda en çok seçenek ve 375 TL’den başlayan en uygun kiralar için Emlakjet ilanlarını takip etmeye devam edin, kazançlı çıkın.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Konut Hesabı İle Vatandaşlara 25 Bin ...

Konut Hesabı İle Vatandaşlara 25 Bin ...

21 Şubat 2020

Yabancıya Konut Satış İşlemlerinde De...

Yabancıya Konut Satış İşlemlerinde De...

20 Şubat 2020

Yazlık Evlerde Emlak Vergisi İndirimi...

Yazlık Evlerde Emlak Vergisi İndirimi...

19 Şubat 2020

Konut Kredi Faizlerinde Son Durum

Konut Kredi Faizlerinde Son Durum

18 Şubat 2020

İstanbul’da Konut Yatırımında Tercih ...

İstanbul’da Konut Yatırımında Tercih ...

17 Şubat 2020

Sakarya Kiralık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.