/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Ladikcancel

Samsun Ladik Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Ladik Kiralık Daire Alacaklara Bölge Hakkında Kilit Bilgiler 

Ladik kiralık daire arayışınızı yaparken ilçe hakkında genel bilgileri öğrenmek istiyorsanız bu yazı tam olarak sizlere göre. Ladik, Samsun ilinin bir ilçesidir. İlçede kara iklimi hüküm sürmekte olduğundan, kışlar uzun ve sert, yazlar ise serin geçmektedir. Engebeli bir araziye sahip olan Lâdik'in güney bölümünde, bir kısmı Amasya İli sınırları içerisinde uzanan, Akdağ bulunur. Dağın en yüksek yeri Soğanlı Köyü civarındaki uzantısıdır. Buradaki yükseklik ortalama 1370 metredir. İlçenin kuzeyinde Ahmetsaray ve Salur Köyü hudutlarından başlayarak, Karaabdal Köyü ve Karaabdal Deresi hudutları içerisinde devam eden Canik Dağları uzanır. Burası Kavak-Lâdik ilçe sınırını oluşturur. İlçenin en önemli akarsuyu Yeşilırmak'ın bir kolu olan Tersakan Çayı'dır. Tersakan Çayı Lâdik Gölü'nden doğar. İlkbahar ve kış mevsimlerinde, bol su ile, kendisini besleyen Kürtlü Deresi'ne karışarak Yeşilırmak'a ulaşır. 

Ladik Kiralık Daire Bakanlara İlçenin Turizmi

Ladik ilçesi çok sayıda güzelliği içinde barındırmaktadır. Ladik ilçesinde kayak keyfi, göl sefası ve kaplıca keyfi yapabilirsiniz. Ladik Gölü, Ladik ilçe merkezine 7 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. 870 hektarlık alana sahip Ladik Gölü sit alanı kabul edilerek koruma altına alınmıştır. Berrak sulara sahip Ladik Gölü üzerinde bulunan yüzen küçük adacıkları ile dikkat çekmektedir. Çevresi dağ ve orman ile kaplı olan göl muhteşem bir manzaraya sahiptir. Ladik Gölü içinde yaşayan tatlı su levreği, tahta balığı ve turna balığı sayesinde balıkçılık gelişmiştir. Huzur veren bir hava ve tabiata sahip Ladik Gölünde yelken yarışları ve sörf yapılmaktadır. Ayrıca Ladik Gölünde çok sayıda kuş türüde bulunmaktadır. Doğal güzelliği ile ön plana çıkan Ladik Gölü görülmesi gereken yerlerdendir. Akdağ Yaz Ve Kış Sporları Merkezi, Ladik ilçe merkezine 6 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Akdağ Spor Merkezinde kış aylarında kayak yapılmaktadır. Yaz aylarında ise çim kayağı yapılmaktadır. Büyük bir piste sahip ve bölgenin en çok tercih edilen spor merkezidir. Akdağ Spor Merkezi içinde konaklama amacı ile bir butik otel yer almaktadır. Hamamyağı Kaplıcaları, Ladik ilçe merkezine 13 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Kaplıca suları romatizmalı hastalıklara, kireçlenme ve deri hastalıklarına iyi gelmektedir. Ladik Yaylaları, Ladik ilçesi temiz havaya ve yeşil tabiata sahip yaylaları ile ön plana çıkmaktadır. Siz de bu güzelliklere sahip bir ilçede yaşamak istiyorsanız Ladik kiralık evler ilanlarına sitemizden bakabilirsiniz.

Ladik Kiralık Daire Emlak Piyasası

2019 EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki kiralık dairelerin alanları ortalama 102 metrekare olarak karşımız çıkar. Ladik kiralık daire fiyatları 480 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim kira fiyatı 5 Türk Lirasına denk gelir.

Ev arayışlarında EmlakJet ile bir adım öndesiniz. İlçedeki ilanlara Samsun Ladik de kiralık evler sahibinden ya da emlakçıdan seçenekleriyle göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

16 Nisan 2021

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

20 Mart 2021

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

19 Şubat 2021

Ladik Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.