/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Pertekcancel

Tunceli Pertek Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Pertek Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin ilçe Yol Rehberi

Emlakjet.com olarak satılık konut arayışındakilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Pertek kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Pertek Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Tunceli iline bağlı Pertek ilçesi Elazığ il sınırında yer almaktadır. Pertek kiralık daire arayan kişiler ilçenin iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe karasal iklim etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, yazlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe Tunceli il merkezine 55 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Pertek kiralık ev arayan kişiler ilçenin ekonomisi hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat ve sebze tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Pertek Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 11 bin 63’tür. İlçe nüfusunun yüzde 52,13’ünü (5 bin 767) erkek, yüzde 47,87’sini (5 bin 296) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Pertek kiralık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 5 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Camikebir Mahallesi, Derebaşı Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kaledibi Mahallesi ve Soğukpınar Mahallesi’dir.

Pertek Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

Pertek kiralık daire arayan kişiler ilçenin eğitim kurumları ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçe halkı ilçe eğitim kurumlarından oldukça memnundur. Tunceli Pertek kiralık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar: 

  • Özel Bahar Etüt Eğitim Merkezi: Soğukpınar, Atatürk Caddesi, 62500 Pertek/Tunceli.
  • Cumhuriyet İlköğretim Okulu: Soğukpınar, 62500 Pertek/Tunceli. Daha detaylı bilgiler için (0428) 651 24 08 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Alpdoğan İlkokulu: Soğukpınar, Atatürk Caddesi, 62500 Pertek/Tunceli.
  • Mustafa Kemal Çok Programlı Anadolu Lisesi: İstiklal, 17 Kasım Caddesi No:33, 62500 Pertek/Tunceli. Daha detaylı bilgiler için (0428) 651 24 65 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Atatürk İlkokulu: İstiklal Mahallesi Atatürk Caddesi Pk:62500 Pertek/Tunceli, 62500. Daha detaylı bilgiler için (0428) 651 35 43 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Zeynel Erol Anadolu Lisesi: İstiklal, 62500 Pertek/Tunceli.
  • Özel Sevi Abc Dersanesi: İstiklal, Atatürk Caddesi, 62500 Pertek/Tunceli.
  • Tunceli MYO: İstiklal, Atatürk Caddesi, 62500 Pertek/Tunceli

Sizler de satılık daire tercihini Tunceli Pertek ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tunceli Pertek uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

22 Eylül 2020

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

11 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

8 Eylül 2020

Pertek Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.