/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Devrekcancel

Zonguldak Devrek Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Devrek Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak kiralık daire arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Devrek kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut kiralayabilirsiniz.

Devrek Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Batı Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan Devrek ilçesi, Zonguldak il merkezine 60 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Denizden yüksekliği 100 metre olan ilçe ormanlık araziler bakımından da oldukça zengindir. Devrek kiralık daire arayan kişiler ilçenin iklimi ve coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçe akarsu kaynakları bakımından da oldukça zengindir. İlçede yer alan akarsulardan başlıcaları: Devrek Çayı ve Çomaklı Deresi’dir. İlçe Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Devrek kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri ile ilgilenildiğinin bilgisine ulaşılmaktadır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ilgilenilmektedir.

Devrek Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin ilçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine gör ilçe toplam nüfusu 57 bin 540’tır. İlçe nüfusunun yüzde 50,13’ünü (28 bin 844) erkek, yüzde 49,87’sini (28 bin 696) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Devrek kiralık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 9 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Ağalar Mahallesi, Çay Mahallesi, Eski Mahallesi, Himmetoğlu Mahallesi, İsmet Paşa Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kemerler Mahallesi, Merkez Mahallesi ve Yeni Mahallesi’dir. 

Devrek Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

İlçeden konut tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçenin eğitim imkanları hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçe halkından edinilen bilgilere göre ilçede yer alan eğitim kurumlarının vermiş olduğu eğitimin kalitesi de oldukça yüksektir. Zonguldak Devren kiralık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar: 

  • Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi: eni Mahallesi Zonguldak Ankara Yolu Pk:67800 Devrek/Zonguldak. Daha detaylı bilgiler için (0372) 556 41 55 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Karşıyaka 100. Yıl İlkokulu: Karşıyaka Mahallesi, 100. Yıl Sokak Pk:67800, 67800 Devrek/Zonguldak. Daha detaylı bilgiler için (0372) 556 21 37 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini Zonguldak ilinin Devrek ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Zonguldak Devrek uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

26 Eylül 2020

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

23 Eylül 2020

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

22 Eylül 2020

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Devrek Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.