/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Gökçebeycancel

Zonguldak Gökçebey Kiralık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Gökçebey Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık daire arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Gökçebey kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut kiralama tercihinde bulunabilirsiniz.

Gökçebey Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Batı Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan Zonguldak ilçesine bağlı Gökçebey ilçesi geçmiş dönemlerden günümüze kadar birçok önemli millete ev sahipliği yapmıştır. Gökçebey kiralık daire arayan kişiler ilçenin iklimi, coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Karadeniz iklim bölgesi içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe bu sebep ile ormanlık araziler bakımından da oldukça zengindir. Toplam yüzölçümü 3 bin 310 kilometrekare olan ilçenin kuzeydoğu kesimlerinde Bartın, doğu kesimlerinde Karabük, güney kesimlerinde Bolu, batı kesimlerinde ise Düzce yer almaktadır. Gökçebey kiralık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri yapılmaktadır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Gökçebey Kiralık Daire Arayan Kişilere ilçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 21 bin 655’tir. İlçe nüfusunun yüzde 49,41’ini (10 bin 699) erkek, yüzde 50,59’unu (10 bin 956) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Gökçebey kiralık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 9 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Çarşı Mahallesi, Çay Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kadıoğlu Mahallesi, Merkez Mahallesi, Onmayıs Mahallesi, Satıbeyler Mahallesi, Üçburgu Mahallesi ve Yeni Mahallesi’dir.

Gökçebey Kiralık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumları Bilgilendirmesi

İlçeden konut arayan kişiler ilçenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. Özellikle çocuklu aileler için ilçenin eğitim kurumlar ve bu eğitim kurumlarının vermiş olduğu hizmet oldukça önemlidir. Zonguldak Gökçebey kiralık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi: Çay, Özal Cd. 1-32, 67670 Gökçebey/Zonguldak. Daha detayı bilgiler için  (0372) 512 27 49 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Atatürk İlkokulu: İstasyon Mahallesi Kahyaoğlu Caddesi Pk:67670 Gökçebey/Zonguldak. Daha detaylı bilgiler için (0372) 512 10 27 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini Zonguldak ilinin Gökçebey ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Zonguldak Gökçebey uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

23 Eylül 2020

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

22 Eylül 2020

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

11 Eylül 2020

Gökçebey Kiralık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.