/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Çubukcancel

Ankara Çubuk Kiralık Ev

araması için 5 ilan bulundu

Çubuk Kiralık Konut Bakanlara İlçe Rehberi

Çubuk kiralık konut arayanlar için emlakjet.com olarak sizler için önemli olabilecek bilgileri derledik. Ankara sınırlarında yer alan Çubuk ilçesinin nüfusu 90 bin 063’tür. İlçe merkezine 35 kilometre uzaklıkta bulunan Çubuk ilçesi ulaşım açısından Esenboğa Havalimanı’nın ilçe sınırları içerisinde bulunmasıyla önemlidir. Çubuk ilçesine bağlı 19 köy ve 34 mahalle bulunuyor. Yüzölçümü bin 248 km2, rakımı bin 100 metre olan ilçenin nüfus yoğunluğu ulaşım aksları açısından yoğundur.  Eğitim açısından da tercih edilen bir bölge olan Çubuk’ta birçok özel ve devlet üniversitesi bulunuyor.

 

Havalimanının bölgede olması Çubuk günlük kiralık ev arayışlarını artırıyor. Çubuk ilçesindeki diğer ulaşım seçeneklerine baktığımızda ise 45 kilometrelik karayolu bulunuyor. Bağlantı yollarının ilçeden geçmesi de ilçenin her zaman hareketli olmasını sağlıyor. İlçeye bağlı 19 köyün bulunması da ilçedeki yoğunluğu artırmaktadır. Bu yüzden köy yollarına da ilgili belediyelerce yatırımlar yapılmıştır.

 

Çubuk Kiralık Konut Arayanlara Bölge Rehberi

Çubuk kiralık daire arayışınızda sağlık, eğitim, ekonomik seçenekler de kiracılar için önemli hale geliyor. Sağlık yatırımlarına da baktığımızda 75 yataklı devlet hastanesi ilçe halkı tarafından kullanılmaktadır. 23 Aile Sağlığı Merkezi bulunan ilçede hızla artan nüfus nedeniyle de 100 yataklı devlet hastanesi ilçe halkının hizmetine sunulmuştur. Çubuk ilçesinin komşuları arasında bulunan Akyurt kiralık daire seçenekleri de kiralık daire arayanlar tarafından tercih edilmektedir. Nüfus yoğunluğu yüksek olan Çubuk’ta iş olanakları yüksek olduğu için binlerce insanın istihdam edileceği bir ilçedir.

 

Çubuk Kiralık Konut Tercih Edeceklere Coğrafi Özellikler

Çubuk ilçesi Ankara’nın ekonomisine büyük katkılar sağlar. İlçe köylerinde tarım ve hayvancılık büyük gelir kaynağıdır. Ankara’nın en büyük hayvan pazarı Çubuk’ta bulunmaktadır. Süt ve et ürünleri pazarı açısından Çubuk ilçesi ülke ekonomisine büyük getiriler sağlar. Binlerce insanın da istihdamını sağlayan hayvan yetiştiriciliğinde yıllık 21.089.280 litre süt, 1.719.960 kg et pazara çıkarılıyor. Öte yandan turşuculuk da ilçede aından söz ettiren bir diğer gelir kaynağıdır. Her yıl düzenlenen Turşu Festivalleri ilçe tanıtımı açısından da oldukça önemlidir. 10 bin ton turşu üretilen ilçede Çubuk kiralık konut arayışınız varsa ilçede en çok tercih edilen bölge olan Çubuk Atatürk Mahallesi kiralık daireler dikkatinizi çekebilir.

 

Çubuk Kiralık Konut Bakanlar İçin Konut Rehberi

Konut stoğunu artırmak amacıyla bölgede birçok modern konut projesi inşa ediliyor. Bölgede toplu taşıma araçları havalimanı olduğundan dolayı gelişmiştir. Özel ve devlet hastaneleri, özel ve eğitim kurumları da bölgedeki konut talebini artırmaktadır. Çubuk Yavuz Selim Mahallesi kiralık daireler arayışızda modern konut projeleri dikkatinizi çekebilir. Hemen emlakjet.com’dan ilanları inceleyebilirsiniz. Çubuk kiralık konut arayanlar için bölgedeki konut yatırımları da önemli bir hal alıyor.

 

Çubuk Kiralık Konut Arayanlara Fiyat Rehberi

34 mahallesi bulunan Çubuk ilçesinin en çok tercih edilenleri arasında;  Atatürk Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi yer alıyor. Çubuk kiralık daire bakanlar için bütçesini çok zorlamaması çok oluyor. İlçe geneline baktığımızda 120 m2 ortalama birim kirası 5  TL ortalama konut kirası 588  TL olarak seyrediyor. Ankara Çubuk Cumhuriyet Mahallesi kiralık daireler ilanlarına baktığımızda ise çeşitli daire tiplerine uygun seçenekler bulabilirsiniz... Yıldırım Beyazıt, Gazi Üniversitesi gibi yerleşkelerin ilçede yer alması da Çubuk kiralık konut arayışlarını çoğaltıyor. Siz de hemen emlakjet.com’dan stüdyo daire, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, dubleks gibi seçenekleri inceleyebilirsiniz. Siz de hemen emlakçıdan ya da sahibinden Ankara Çubuk kiralık daireler ilanlarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Kanal İstanbul’da Mevzuat Tamamlandı

Kanal İstanbul’da Mevzuat Tamamlandı

13 Ağustos 2020

Emlak Vergisi Mükelleflerine Güzel Ha...

Emlak Vergisi Mükelleflerine Güzel Ha...

12 Ağustos 2020

İkinci El Konut Kredisi Faiz Oranları...

İkinci El Konut Kredisi Faiz Oranları...

11 Ağustos 2020

Konutta Kredili Satışlar Arttı

Konutta Kredili Satışlar Arttı

10 Ağustos 2020

Temmuz Ayında En Çok Konut Aranan İll...

Temmuz Ayında En Çok Konut Aranan İll...

7 Ağustos 2020

Çubuk Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.