/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Koçarlıcancel

Aydın Koçarlı Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Koçarlı Kiralık Konut Arayanlara Özel Rehber

EmlakJet sayesinde Koçarlı kiralık konut ilanlarına ulaşmak artık çok kolay. İlgili ilanlara göz atarken de ilçe hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun için bu yazıyı okumanız yeterli. Koçarlı, Aydın’daki 17 ilçeden biridir. 1946 senesinde ilçe konumuna getirilmiştir. İlçe halkının geçim kaynaklarını tarım ve hayvancılık oluşturur. Yetiştirilen başlıca tarım ürünleri pamuk, buğday, arpa, zeytin, mısır incir ve kestanedir. Ek olarak ilçede yer alan zeytinyağı fabrikaları, tarım ve alet makineleri bölge ekonomisine katkı sağlar. Orman köylerinde yer alan halkın geçim kaynaklarında çam fıstığı ön plandadır. 01 Şubat 2019 Türkiye İstatistik Kurumunun verilerine göre ilçenin nüfusu 23.716 kişiden oluşur. Bu kişilerin %49,64’ünü erkekler ve %50,36’sını kadınlar oluşturur.

Koçarlı Kiralık Konut Tercih Edeceklere Bölgenin Coğrafyası

Bölgeden ev arayan okuyucularımız ilçenin coğrafyası hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilir. Bu sebeple ilçenin coğrafyası hakkında bir araştırma yazısı hazırladık. İlçe 471 kilometrekareden oluşan bir arazi üzerine kurulmuştur. Deniz seviyesinden yüksekliği 60 metre civarlarındadır. Şehir merkezine olan uzaklığı yaklaşık 24 kilometredir. Kuzeyinde Germencik, İncirliova ve Efeler ilçeleri, doğusunda Karpuzlu ve Çine ilçeleri, batısında Söke ve güneyinde Muğla ili yer alır. İlçede tipik Akdeniz iklimi hakimdir. Yaz mevsimi sıcak ve kurak iken kış mevsimi ılık ve yağışlı geçer. Siz de Koçarlı da kiralık ev ilanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

Koçarlı Kiralık Konut Bakanlara Bölgedeki Mahalleler

İlçenin 52 Mahallesi, vardır. Bu mahalleler; Atatürk Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Çallı Mahallesi, Boğaziçi Mahallesi, Adnan Menderes Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Timinciler Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Çakmar Mahallesi, Tığıllar Mahallesi, Birci Mahallesi, Akmescit Mahallesi, Gözkaya Mahallesi, Cincin Mahallesi, Bağarcık Mahallesi, Hacıhamzalar Mahallesi, Evsekler Mahallesi, Taşköy Mahallesi, Çakırbeyli Mahallesi, Bağcılar Mahallesi, Çeşmeköy Mahallesi, Kuşlarbelen Mahallesi, Haydarlı Mahallesi, Bıyıklı Mahallesi, Orhaniye Mahallesi, Sapalan Mahallesi, Karacaören Mahallesi, Boydere Mahallesi, Dedeköy Mahallesi, Kızılkaya Mahallesi, Mersinbelen Mahallesi, Büyükdere Mahallesi, Yağcıdere Mahallesi, Güdüşlü Mahallesi, Kasaplar Mahallesi, Orta Mahallesi, Şahinciler Mahallesi, Çulhalar Mahallesi, Tekeli Mahallesi, Sobuca Mahallesi, Kullar Mahallesi, Gaffarlar Mahallesi, Yağhanlı Mahallesi, Kızılcabölük Mahallesi, Halilbeyli Mahallesi, Zeytinköy Mahallesi, Gündoğan Mahallesi, Karaağaç Mahallesi, Yeni Mahallesi, Satılar Mahallesi, Karadut Mahallesi ve Şenköy Mahallesidir. Siz de bu mahallelerden birinde ev sahibi olmak için örneğin en çok tercih edilen mahallelerden olan Aydın bıyıklı da kiralık evler için sitemize göz atabilirsiniz. Hangi mahallede yaşamak istediğinize karar vermediyseniz bütün mahalleleri kapsayan ilanlara sitemizden bakabilirsiniz.

Koçarlı Kiralık Konut Fiyatları

İlçedeki konut sayısı 12.447’dir. Bu konutlara düşen kişi sayısı 3,31’dir. Toplam işyeri sayısı 1.217’dir. 2019 EmlakJet bölge raporuna göre ilçedeki evlerin alanları ortalama 122 Türk Lirasıdır. Koçarlı kiralık konut fiyatları ortalama 947 Türk Lirası olarak karşımıza çıkar. Metrekare başına düşen kira fiyatı 8 Türk Lirasıdır. Burada yer alan fiyatlar ilçe genelindeki kiralık konutların ortalamalarıdır. Bölgedeki evlerin fiyatları zamandan zamana ve evin sahip olduğu niteliklere göre değişkenlik gösterebilir.

Kiralık konut ilanları EmlakJet sayesinde takipçilerimiz ile buluşuyor. İlçedeki bütün ilanlara listeleme sayfalarımızdan dilediğiniz yerde ve zamanda ulaşabilirsiniz. Siz de Aydın Koçarlı kiralık evler sahibinden ya da emlakçıdan seçenekleri ile listeleme sayfalarımıza göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Ev almak için doğru zaman; konut fiya...

Ev almak için doğru zaman; konut fiya...

29 Kasım 2021

Türkiye’deki yabancı yatırımının yüzd...

Türkiye’deki yabancı yatırımının yüzd...

25 Kasım 2021

İnşaat Sektörü Güven Endeksi kasım ay...

İnşaat Sektörü Güven Endeksi kasım ay...

25 Kasım 2021

Yükselen Fiyatlara Rağmen Gayrimenkul...

Yükselen Fiyatlara Rağmen Gayrimenkul...

22 Kasım 2021

Elon Musk sahip olduğu son evi sattı!

Elon Musk sahip olduğu son evi sattı!

19 Kasım 2021

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.