/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Nazillicancel

Aydın Nazilli Kiralık Ev

araması için 628 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Nazilli Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet ekibi olarak kiralık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Nazilli kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nazilli Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgilendirme

Aydın iline bağlı Nazilli ilçesi Aydın ilinin nüfusu en kalabalık ikinci ilçesidir. Nazilli kiralık daire arayan kişiler ilçenin yüzölçümünün 662,6 kilometrekare olduğu bilgisine ulaşmaktadır. İlçe Efeler ilçesine 45 kilometre, Denizli iline ise 81 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. İlçe Akdeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle de ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir. Nazilli kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede yapılan tarım faaliyetleri sulu tarım faaliyetleridir. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında çay, incir ve zeytin başta olmak üzere birçok tarım ürünü yetiştirilmektedir. İlçe içerisinde yapılan bu tarım faaliyetlerinin sulama işlemlerinde Menderes Irmağı büyük bir önem taşımaktadır. İlçede yer alan Nazilli Ovası’nda ise yoğun olarak pamuk, yonca ve mısır tarım faaliyetlerinin yürütüldüğü bilgisine ulaşılmaktadır.

Nazilli Kiralık Konut Arayan Kişilere İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 156 bin 748’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,20’sini (77 bin 124) erkek, yüzde 50,80’ini (79 bin 624) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Aydın Nazilli kiralık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 84 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Akpınar Mahallesi, Aksu Mahallesi, Altıntaş Mahallesi, Apaklar Mahallesi, Arslanlı Cumhuriyet Mahallesi, Arslanlı Hürriyet Mahallesi, Arslanlı Zafer Mahallesi, Aşağıörencik Mahallesi, Aşağıyakacık Mahallesi, Aydoğdu Mahallesi, Bağcıllı Mahallesi, Bayındır Mahallesi, Beğerli Mahallesi, Bekirler Mahallesi, Bereketli Mahallesi, Bozyurt Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çapahasan Mahallesi, Çatak Mahallesi, Çaylı Mahallesi, Çobanlar Mahallesi, Dallıca Mahallesi, Demirciler Mahallesi, Dereağzı Mahallesi, Derebaşı Mahallesi, Dualar Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Durasıllı Mahallesi, Esenköy Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eycelli Mahallesi, Gedik Mahallesi, Gedikaltı Mahallesi, Güzelköy Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hamzallı Mahallesi, Hasköy Mahallesi, Haydarlı Mahallesi, Hisarcık Mahallesi, Işıklar Mahallesi, İsabeyli Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kahvederesi Mahallesi, Karaçay Mahallesi, Karahallı Mahallesi, Kardeşköy Mahallesi, Kaşıkçılar Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Kestel Mahallesi, Ketendere Mahallesi, Ketenova Mahallesi, Kırcaklı Mahallesi ve Kızıldere Mahallesi’dir.

Sizler de kiralık daire tercihini Aydın ilinin Nazilli ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Aydın Nazilli uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir, böylelikle de konut tercihinize hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

16 Nisan 2021

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

20 Mart 2021

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

19 Şubat 2021

Nazilli Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.