/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Bozcaadacancel

Çanakkale Bozcaada Kiralık Ev

araması için 1 ilan bulundu

Bozcaada Kiralık Konut Arayanlar İçin Yol Rehberi

Emlakjet ekibi olarak konut kiralamak almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Bozcaada kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını öğrenebilirsiniz.

Bozcaada Kiralık Konut Arayışındakiler İçin İlçe Genel Bilgileri

Türkiye içerisinde en büyük üçüncü ada olan Bozcaada, Çanakkale iline bağlı önemli ilçeler arasında yer almaktadır. Yüzölçümü 40 kilometrekare olan ilçenin Çanakkale iline olan uzaklığı 6 kilometredir. Kış aylarında nüfus sayısı azalan ilçenin yaz aylarından nüfusu 5 binlere çıkmaktadır. 1990’lı yıllardan bu yana turizm faaliyetlerinin yoğun olduğu ilçenin büyük bir kısmı üzüm bağları ile kaplıdır. Bozcaada kiralık konut arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçede 2000 yılında 10.2 MW gücünde bir rüzgar enerjisi santrali kurulduğu bilgisine ulaşmaktadır. Kurulduğu günden bu güne ilçenin elektrik ihtiyacını karşılayan bu santral ana karaya da elektrik iletmektedir. İlçede yetiştirilen gelincik çiçeklerinden ise turistlere satılmak üzere şerbet ve reçel yapılmaktadır.

Bozcaada Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Ekonomi Bilgisi

İlçe ekonomisinin temelini turizm faaliyetleri oluşturmaktadır. İlçede dönem dönem yapılan festivaller yerli ve yabancı turistlerin bölgeye gelerek bölge ekonomisinin canlandırılmasına katkı sağlamaktadır. Oldukça fazla üzüm bağını içerisinde barındıran ilçede şarap bağlarının sayısı oldukça fazladır. Adanın kıyılarında balıklar için doğal bir sığınak ve üreme bölgesi bulunmaktadır. Bu sebeple bölgede balıkçılık faaliyetleri de aktif olarak sürdürülmektedir. Çanakkale Bozcaada kiralık konut arayan kişiler bölgeyi genellikle yaz aylarında tercih etmektedirler. Bölgenin tam bir turizm olması sebebi ile bölgede devremülk arayan vatandaşların sayısı oldukça fazladır.

Bozcaada Kiralık Konut Arayanlar İçin İlçe Sağlık Bilgisi

Ada olması sebebi ile Bozcaada kiralık konut arayan kişiler bölgede yeterli sayıda okul ve sağlık kurumu oluşuna önem vermektedir. İlçede 7/24 çalışan bir adet Toplum Sağlığı Merkezi yer almaktadır. Bu sağlık merkezinde röntgen ve tüm laboratuvar hizmetleri yer almaktadır. Hastanede 1 aile hekimi, aile hekimine bağlı 1 aile sağlık elemanı, 1 ilçe sağlık müdürü 2 ambulans şoförü, 3 ATT, 1 hemşire, 1 ebe, 2 röntgen teknisyeni, 1 sağlık memuru, 1 laboratuvar teknisyeni, 1 VHKİ, 1 hizmetli ve geçici görevle ayda 1 ya da 2 doktor bulunmaktadır. Bozcaada kiralık ev arayan kişiler ilçe içerisinde 1 adet eczane yer adlığı bilgisine ulaşmaktadır.

Sizler de kiralık konut tercihinizi Çanakkale Bozcaada ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Çanakkale Bozcaada’da uygun fiyatlı kiralık daireler için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih edeceğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

16 Nisan 2021

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

20 Mart 2021

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

19 Şubat 2021

Bozcaada Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.