/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Şaphanecancel

Kütahya Şaphane Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Şaphane Kiralık Konut Arayanlar İçin İlçe Tanıtım Rehberi

Emlakjet.com ailesi olarak bölgede ki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun evleri sizlere sunmak için oluşturduğumuz bu tanıtım rehberinde; bu defa Şaphane kiralık konut arayanlarımız için Kütahya’nın Şaphane ilçesine doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Tarihi geçmişi, M.Ö. Roma ve Bizans dönemlerine kadar uzanan Şaphane, 7 mahalleden meydana gelmiş olup 2019 yılı TUİK son nüfus bilgilerine göre 6.366 nüfusla Kütahya’nın en az nüfuslu üçüncü ilçesi olarak %1,10’luk kısmında yerini almaktadır.  Bu ilçemizin Kütahya il merkezine uzaklığı 130 km olup 251 kilometrekare yüz ölçümlü bir toprak alanına sahiptir ve denizden yüksekliği 1.000 metredir. Temel ekonomik geçim kaynağını; tarım ve hayvancılık üzerinden sağlamaktadır. Eğitim alanında bünyesinde yükseköğretim olarak; Dumlupınar Üniversitesine ait bir Meslek Yüksekokulu vardır. Aynı zamanda ilçede başlıca ziyaret etmeniz gereken yerlerin başında tarihi; Şaphane Kocaseyfullah Cami gibi yerler gelir.

Kütahya’nın Şaphane ilçesinde Şaphane kiralık daire arayanlar için ilçe;

 • Kuzeybatısında; Kütahya’nın Hisarcık ilçesi,
 • Batısında; Kütahya’nın Simav ilçesi,
 • Doğusunda; Kütahya’nın Gediz ilçesi,
 • Güneyinde; Uşak ili,
 • Güneybatısında; Pazarlar ilçesi ile komşuluk yapmaktadır.

İlçe içi ulaşım, her yarım saatte bir kalkan toplu taşıma araçlarıyla çok rahat bir şekilde sağlanmaktadır. 

Şaphane Kiralık Konut Arayanlar İçin İlçe Konut Fiyat Bilgisi

Emlakjet’in emlakçılarından edinilen bilgiler doğrultusunda Kütahya’nın Şaphane ilçesinden ev kiralamak isteyenlere Şaphane’ye ait dairelerin fiyatlarını ve metrekarelerini, oda sayılarıyla birlikte sizler için paylaşmak istiyoruz. İlçede, ortalama üzerinden; birim fiyatı metrekare üzerine 6 TL olan alanı 85 metrekareye sahip daireleri, 490 TL’ye kiralayabilirsiniz. Yani; 

 • Ortalama; 90-120 metrekare arasında alana sahip bir 2+1 daireyi 600-900 TL arasında bir fiyata kiralayabilirsiniz.

Öncelikle şunu belirtmek istersek kiralayacağınız dairelerin fiyatları; bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre değişim gösterebilir. Genellikle; dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin m2’sine, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere, merkeze ve merkez duraklarının yakınlıklarına göre fiyatlar değişim gösterebiliyor. Dilerseniz bu daireleri istediğiniz kriterlere uyduğu takdirde eşyalı veya eşyasız özelliklerle de bulabileceğiniz gibi müstakil ev, apart veya daire tipinde de kiralayabilmeniz mümkün. Eğer ki memur veya çalışan olup ilçeyle sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz bir durumunuz var ise Kütahya’nın Şaphane ilçesine yakın büyük komşu ilçelerinden (Gediz) ev tutup Şaphane ilçesine gün içerisinde belli saatlerde kalkan toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlayabilmeniz gibi kendinize farklı alternatif çözümler üretebilirsiniz. Eğer Kütahya’nın Şaphane ilçesinde kiralık daire veya müstakil ev tutmak gibi bir fikriniz var ise bu konuda daha detaylı bir yardım almak için Emlakjet.com listeleme sayfasına Şaphane kiralık müstakil evler yazıp istediğiniz kriterlerde ki evi filtreleyip emlakçılarımızla veya ev sahiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Şaphane Kiralık Konut Arayanlar İçin İlçe Mahalle Bilgileri

Kütahya’nın Şaphane ilçesine ait ev kiralayabileceğiniz toplam 7 mahalle vardır. Emlakjet, buradan ev tutmayı düşünenler için en kalabalık nüfusa ait mahallerini, sizleri bilgilendirmek amaçlı yazıya döküp derledi. Bunlar;

 • Türegün Mahallesi,
 • Pazar Mahallesi,
 • Hacı Hasanlar Mahallesi,
 • Subaşı Mahallesi,
 • Karacaderbent Mahallesi,
 • Karaağıl Mahallesi,
 • Kalabak Mahallesi’dir.

Şaphane ilçesine ait eşyalı kiralık en uygun ve en yaşanabilir evlere kolaylıkla ulaşabilmeniz için bölgenin en güvenilir emlakçılarını ve ev sahiplerini sizlere sunan Emlakjet.com listeleme sayfasına Kütahya Şaphane Türegün Mahallesi kiralık daire yazarak dilediğiniz kriterlerde ki özellikleri filtreleyip en hızlı bir şekilde hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

22 Eylül 2020

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

11 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

8 Eylül 2020

Şaphane Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.