/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Akhisarcancel

Manisa Akhisar Kiralık Ev

araması için 51 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Akhisar Kiralık Konut Arayan Kişilere İlçe Rehberi

Emlakjet ekibi olarak kiralık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Akhisar kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinerek konut kiralayabilirsiniz.

Akhisar Kiralık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Manisa iline bağlı olan Akhisar ilçesi coğrafi ve iklimsel özellikleri dolayısı ile geçmişten günümüze kadar geçen süreç içerisinde birçok uygarlık tarafından yerleşim yeri olarak kullanılmıştır. Manisa il merkezinin 52 kilometre kuzeyinde yer alan ilçe İzmir’e 90 kilometre, Balıkesir iline ise 86 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. İlçenin toplam yüzölçümü 1.750 kilometrekaredir. Akhisar kiralık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe hakkında yapılan araştırmalar sonucunda ilçede Akdeniz ve karasal iklim özelliklerinin görüldüğü bilgisine ulaşılmaktadır. Akhisar kiralık ev tercihinde bulunmayı düşünen kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalarda ilçe ekonomisinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine de ulaşmaktadır.

Akhisar Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerinden elde edilen bilgilere göre ilçe toplam nüfusu 171 bin 381’dir. İlçe toplam nüfusu içerisinde erkek nüfusunun oranı 50,29 (86 bin 195), kadın nüfusu oranı ise 49,71’dir (85 bin 186). Akhisar kiralık ev arayan kişilerin ilçede konut kiralayabileceği 109 adet mahalle bulunmaktadır. Akhisar da kiralık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahallelerden başlıcaları: Aşağıdolma Mahallesi Atatürk Mahallesi Ballıca Mahallesi Başlamış Mahallesi Bekirler Mahallesi Beyoba Mahallesi Boyalılar Mahallesi Büknüş Mahallesi Bünyanosmaniye Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Çamönü Mahallesi Çanakçı Mahallesi Çıtak Mahallesi Çobanhasan Mahallesi Çoruk Mahallesi Dağdere Mahallesi Dayıoğlu Mahallesi Dereköy Mahallesi Dingiller Mahallesi Doğankaya Mahallesi Doğuca Mahallesi Dolmadeğirmen Mahallesi Durasıl Mahallesi Efendi Mahallesi Erdelli Mahallesi Eroğlu Mahallesi Evkafteke Mahallesi Göcek Mahallesi Gökçeahmet Mahallesi Gökçeler Mahallesi Hacı İshak Mahallesi Hacıibrahimler Mahallesi Hacıosmanlar Mahallesi Hamidiye Mahallesi Hamitköy Mahallesi Hanpaşa Mahallesi Harmandalı Mahallesi Has Hoca Mahallesi Hasköy Mahallesi Hürriyet Mahallesi Işıkköy Mahallesi İnönü Mahallesi İsaca Mahallesi Kabaağaçkıran Mahallesi Kadıdağı Mahallesi Kapaklı Mahallesi Karabörklü Mahallesi Karaköy Mahallesi Karayağcı Mahallesi Kavakalan Mahallesi Kayalıoğlu Mahallesi Kayganlı Mahallesi Kethüda Mahallesi Kızlaralanı Mahallesi Kobaşdere Mahallesi Sırtköy Mahallesi Sindelli Mahallesi Söğütlü Mahallesi Süleymanköy Mahallesi Süleymanlı Mahallesi Sünnetçiler Mahallesi Şehitler Mahallesi Şeyhisa Mahallesi Taşçılar Mahallesi Topluca Mahallesi Tütenli Mahallesi Ulu Camii Mahallesi Ulupınar Mahallesi Üçavlu Mahallesi Yatağan Mahallesi Yayakırıldık Mahallesi Yaykın Mahallesi Yeğenoba Mahallesi Yenice Mahallesi Yenidoğan Mahallesi Zeytinlibağ Mahallesi Zeytinliova Mahallesi’dir.

Sizler de Manisa Akhisar ilçesinden konut kiralayacaksanız güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Akhisar da kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

16 Nisan 2021

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

20 Mart 2021

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

19 Şubat 2021

Akhisar Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.