/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Kırkağaçcancel

Manisa Kırkağaç Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Kırkağaç Kiralık Daire Arayan Kişilere İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kırkağaç kiralık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alabilirsiniz.

Kırkağaç Kiralık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ege Bölgesi’nin İç Anadolu Bölümü’nde yer alan Manisa iline bağlı olan ilçe geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. İlçenin kuzey kesimlerinde Balıkesir il sınırı, güney kesimlerinde Akhisar ilçesi, doğu kesimlerinde Akhisar ilçesi, batı kesimlerinde Soma ilçesi yer almaktadır. Manisa’ya 74 kilometre uzaklıktadır. İstanbul-İzmir karayolu Kırkağaç’a bağlı Gelenbe beldesinden geçer. Verimli topraklara sahip olan ilçede Gelenbe Ovası, Karakurt ve İlyaslar Ovası, Kırkağaç Ovası ve Bakır Ovası bulunmaktadır. Bu topraklarda yetişen ürünlerin ilçe kalkındırmasında büyük rolu bulunmaktadır. Ekonomisi tamamiyle tarıma dayalı Kırkağaç’ta zeytin, domates, üzüm yetişmekte ve Kırkağaç kavunu ülke çapında meşhurdur. İlçenin toplam yüzölçümü 541 kilometrekare olup denizden yüksekliği 180 metredir. Kırkağaç kiralık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin ekonomik yapısını tarım ve turizm faaliyetleri oluşturur. Kırkağaç ilçesinde Akdeniz iklimi ile karasal iklim arasında bir eşik niteliğine sahip bir hava koşullarının olması sebebiyle bitki örtüsü oldukça çeşitlidir. Meyve ve zeytin gibi ürünlerin yetişmesine müsait bir toprak yapısı vardır. Anadolu’daki pek çok yerleşim yeri gibi burası da ilk çağlardan beri gelmiş çeşitli kültür ve medeniyetlerin izlerini taşır. 

Kırkağaç Kiralık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgileri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 39 bin 790’dır. İlçe nüfusunun yüzde 51,31’ini (20 bin 418) erkek, yüzde 48,69’unu (19 bin 790) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kırkağaç kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 47 adet mahalle bulunmaktadır. Manisa Kırkağaç’ta kiralık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Alifakı Mahallesi, Bademli Mahallesi, Bostancı Mahallesi, Söğütalan Mahallesi, sakarlı Mahallesi, Musahoca Mahallesi, Kuyucak Mahallesi, Kınık Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Dualar Mahallesi, Gelenbe Mahallesi, Hacet Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Işıklar Mahallesi, Karaali Mahallesi, Siledik Mahallesi, Memiş Mahallesi, Öğeçli Mahallesi, Kocamehmetağa Mahallesi, Boduroğlu Mahallesi, Çaltıcak Mahallesi, Demirtaş Mahallesi, Alacalar Mahallesi, Bakır Mahallesi, Fırdanlar Mahallesi, Gebeler Mahallesi, Güvendik Mahallesi, Halkahavlu Mahallesi, Kadriye Mahallesi, Kayadibi Mahallesi, Hamitli Mahallesi, Gökçukur Mahallesi, Kocaiskan Mahallesi, Musalar Mahallesi, Sarıağa Mahallesi, Küçükyaya Mahallesi, Kocakurt Mahallesi, Yeni Mahallesi, Zorağa Mahallesi, Yağmurlu Mahallesi, Tevfikiye Mahallesi ve Şair Eşref Mahallesidir.

Sizler de kiralık daire tercihini Manisa ilinin Kırkağaç ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Manisa Kırkağaç Şair Eşref Mahallesi kiralık daire için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

16 Nisan 2021

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

20 Mart 2021

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

19 Şubat 2021

Kırkağaç Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.