/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Sarıgölcancel

Manisa Sarıgöl Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Sarıgöl Kiralık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Sarıgöl kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sarıgöl Kiralık Konut Arayanlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ilinin önde gelen ilçelerinden biri olan Sarıgöl ilçesi Gediz Ovası’nın doğu kesimlerinde yer almaktadır. İlçenin doğusunda Güney ilçesi ve Eşme ilçesi, güneyinde Buldan ilçesi ve Kuyucak ilçesi, batısında ise Alaşehir ilçesi yer almaktadır. Sarıgöl kiralık ev tercihinde bulunmayı düşünen kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin toplam yüzölçümü 423 kilometrekare olup denizden yüksekliği 320 metredir. İlçede tipik Akdeniz iklim özellikleri görülmektedir. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ılık ve yağışlı geçmektedir. İlçeye en fazla yağış Aralık ve Ocak aylarında düşmektedir. İlçede yer alan Buldan ve Afşar barajları ilçe su ihtiyacının karşılanmasında oldukça önemlidir. İlçede Akdeniz iklim bitki örtüsü görülmektedir. İlçenin yüksek kesimlerinde çam ve meşe ormanları, alçak kesimlerinde ise söğüt ve çınar ağaçları görülmektedir. İlçe toprakları tarım faaliyetleri bakımından oldukça verimlidir. İlçede özellikle domates üretimi oldukça önemlidir. İlçe yurt içi ve yurt dışı domates ticareti yapmaktadır. İlçede domates dışında arpa, buğday, tütün ve kapari bitkileri de yetiştirilmektedir. İlçe ekonomisine katkı sağlayan bir diğer faaliyet ise hayvancılıktır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında küçükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Sarıgöl Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 35 bin 957’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,59’unu (17 bin 831) erkek, yüzde 50,41’ini (18 bin 126) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Sarıgöl kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 35 adet mahalle bulunmaktadır. Manisa Sarıgöl kiralık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Dindarlı Mahallesi, Doğuşlar Mahallesi, Emcelli Mahallesi, Güneydamları Mahallesi, Günyaka Mahallesi, Kahramanlar Mahallesi, Karacaali Mahallesi, Kızılçukur Mahallesi, Konak Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Özpınar Mahallesi, Selimiye Mahallesi, Sığırtmaçlı Mahallesi, Siteler Mahallesi, Şeyhdavutlar Mahallesi, Tırazlar Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi, Afşar Mahallesi, Ahmetağa Mahallesi, Alemşahlı Mahallesi, Aşağı Koçaklar Mahallesi, Ayan Mahallesi, Bağlıca Mahallesi, Bahadırlar Mahallesi, Baharlar Mahallesi, Bereketli Mahallesi, Beyharmanı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çanakçı Mahallesi, Çavuşlar Mahallesi, Çimentepe Mahallesi, Dadağlı Mahallesi, Yukarıkoçaklar Mahallesi ve Ziyanlar Mahallesi’dir.

Sizler de kiralık konut tercini Manisa iline bağlı Sarıgöl ilçesinden yana kullanmayı düşünen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Manisa Sarıgöl de uygun fiyatlı kiralık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

JetFırsat Özelliği İle En Uygun Evi B...

26 Eylül 2020

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

23 Eylül 2020

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

22 Eylül 2020

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Sarıgöl Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.