/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Saruhanlıcancel

Manisa Saruhanlı Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Saruhanlı Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık konur arayışındakilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Saruhanlı kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alabilirsiniz.

Saruhanlı Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Manisa iline bağlı Saruhanlı ilçesi bulunduğu konum itibari ile tipik Akdeniz Bölgesi iklimi hakimdir. Bu nedenle yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir. Saruhanlı kiralık konut arayan kişiler ilçenin iklimsel koşullarının yanı sıra ilçenin coğrafi özellikleri ile de yakından ilgilenmektedirler. İlçe yer yer dağlık yer yer ise düzlük arazilerden oluşmaktadır. İlçenin toplam yüzölçümü 890 kilometrekare olup denizden yüksekliği 43 metredir. Saruhanlı kiralık ev arayan kişiler ilçenin ekonomisi ile de yakından ilgilenmektedirler. İlçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadırlar. Mahalle içerisinde tarım faaliyetleri kapsamında hububat, meyve ve sebze tarım faaliyetlerinin yürütüldüğünün bilgisine ulaşmaktadırlar. Mahallede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenildiğinin bilgisine ulaşılmaktadır. Bölge halkının büyük bir çoğunluğu tarım faaliyetleri ile ilgilenmekte olup bir kısmı ya komşu ilçelerde yer alan sanayi kuruluşlarında çalışarak geçimini sağlamaktadır.

Saruhanlı Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçenin toplam nüfusu 54 bin 660’tır. İlçe nüfusunun yüzde 50,11’ini (27 bin 388) erkek, yüzde 49,89’unu (27 bin 272) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Manisa Saruhanlı kiralık konut arayan kişilerin mahalle içerisinde konut tercihinde bulunabileceği 50 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Adiloba Mahallesi, Alibeyli Mahallesi, Apak Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Azimli Mahallesi, Bahadır Mahallesi, Bedeller Mahallesi, Büyükbelen Mahallesi, Cengiz Topel Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çakmaklı Mahallesi, Çaltepe Mahallesi, Çamlıyurt Mahallesi, Çerkez Osmaniye Mahallesi, Çınaroba Mahallesi, Çullugörece Mahallesi, Develi Mahallesi, Dilek Mahallesi, Gökçeköy Mahallesi, Gözlet Mahallesi, Gümülceli Mahallesi, Hacımusa Mahallesi, Hacırahmanlı Mahallesi, Halitpaşa Mahallesi, Hatıplar Mahallesi, Heybeli Mahallesi, İshakçelebi Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kayışlar Mahallesi, Kemiklidere Mahallesi, Kepenekli Mahallesi, Koldere Mahallesi, Koyuncu Mahallesi, Kumkuyucak Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Lütfiye Mahallesi, Mütevelli Mahallesi, Nuriye Mahallesi, Paşaköy Mahallesi, Pınarbaşı Mahallesi, Sarıçam Mahallesi, Sarısığırlı Mahallesi, Saruhan Mahallesi, Seyitoba Mahallesi, Şatırlar Mahallesi, Şehitler Mahallesi, Taşdibi Mahallesi, Tirkeş Mahallesi ve Yılmaz Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Manisa ilinin Saruhanlı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Manisa Saruhanlı uygun fiyatlı ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Ev almak için doğru zaman; konut fiya...

Ev almak için doğru zaman; konut fiya...

29 Kasım 2021

Türkiye’deki yabancı yatırımının yüzd...

Türkiye’deki yabancı yatırımının yüzd...

25 Kasım 2021

İnşaat Sektörü Güven Endeksi kasım ay...

İnşaat Sektörü Güven Endeksi kasım ay...

25 Kasım 2021

Yükselen Fiyatlara Rağmen Gayrimenkul...

Yükselen Fiyatlara Rağmen Gayrimenkul...

22 Kasım 2021

Elon Musk sahip olduğu son evi sattı!

Elon Musk sahip olduğu son evi sattı!

19 Kasım 2021

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.