/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Selendicancel

Manisa Selendi Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Selendi Kiralık Konut Arayan Kişilere İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Selendi kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alabilirsiniz.

Selendi Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa iline bağlı olan ilçe geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. İlçenin kuzey kesimlerinde Demirci ilçesi, güney kesimlerinde Kula ilçesi ve Uşak il sınırı, doğu kesimlerinde Kütahya ve Uşak il sınırı, batı kesimlerinde Demirci, Kula ve Köprübaşı ilçesi yer almaktadır. Manisa’nın en doğusunda yer alan ilçesidir. İlçeye karayolu ve demiryolu ile ulaşım sağlanabilmektedir. İlçenin il merkezine uzaklığı 155 kilometre, Uşak’a 70 kilometre uzaklıktadır. İlçenin toplam yüzölçümü 726 kilometrekare olup denizden yüksekliği 390 metredir. Selendi kiralık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temeli tarım, tütüncülük ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. Toprak özelliği nedeniyle kaliteli tütün yetiştirilen ilçede son yıllarda tütün üretimine getirilen kısıtlamalar nedeniyle yayla bağcılığı, Antep fıstığı, zeytin, kiraz, sebze ve meyve gibi ürünlere geçiş başlamıştır. Selendi’de yörük kültürünün ve hayvancılığın etkisi ile çok eski tarihlerden bu yana cirit oyunları oynanmaktadır. 

Selendi Kiralık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgileri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 20 bin 291’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,95’ini (10 bin 136) erkek, yüzde 50,05’ini (10 bin 155) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Selendi Şerefiye kiralık daire gibi belli bir bölge arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 57 adet mahalle bulunmaktadır. Manisa Selendi’de kiralık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Fatih Mahallesi, Zıramanlar Mahallesi, yıldız Mahallesi, Altınöy Mahallesi, Bekirağalar Mahallesi, Çamköy Mahallesi, Yağcı Mahallesi, Tavak Mahallesi, Selmanhacılar Mahallesi, Pınarlar Mahallesi, Çamyayla Mahallesi, Çinan Mahallesi, Dumanlar Mahallesi, Mıdıklı Mahallesi, Kurşunlu Mahallesi, Hacılar Mahallesi, İnnice Mahallesi, Karakozan Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Beypınar Mahallesi, Aşağıgüllüce Mahallesi, Çanşa Mahallesi, Eskicami Mahallesi, Gölbaşı Mahallesi, Kabaklar Mahallesi, Karaselendi Mahallesi, Kayranlar Mahallesi, Şerefiye Mahallesi, Omurlar Mahallesi, Kürkçü Mahallesi, Kınık Mahallesi, Yenice Mahallesi, Zafer Mahallesi, Satılmış Mahallesi, Karakozan Mahallesi, Karşıova Mahallesi, Yukarıgüllüce Mahallesi, Tepeynihan Mahallesi, Yenicami Mahallesi, Rahmanlar Mahallesi, Akçakertil Mahallesi, Çalıklı Mahallesi, Dedeler Mahallesi, Tavak Mahallesi, Kazıklı Mahallesi, Eskin Mahallesi, Karabeyler Mahallesi ve Kurtuluş Mahallesidir. 

Sizler de kiralık daire tercihini Manisa ilinin Turgutlu ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da Manisa Selendi Kurtuluş’ta sahibinden eşyalı kiralık daire için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Kira Vergisi Kimler İçin Yüzde 10'a D...

Kira Vergisi Kimler İçin Yüzde 10'a D...

6 Ağustos 2020

Ağustos 2020 Kira Artış Oranları Açık...

Ağustos 2020 Kira Artış Oranları Açık...

5 Ağustos 2020

İstanbul'da 100 Bin Konut Dönüşecek

İstanbul'da 100 Bin Konut Dönüşecek

4 Ağustos 2020

Emlak Sektöründe Hareketlilik Hız Kaz...

Emlak Sektöründe Hareketlilik Hız Kaz...

30 Temmuz 2020

İlk Kez Konut Alacaklara 82 Bin TL Hi...

İlk Kez Konut Alacaklara 82 Bin TL Hi...

29 Temmuz 2020

Selendi Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.