/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Selendicancel
Manisacancel

Manisa Selendi Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Selendi Kiralık Konut Arayan Kişilere İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Selendi kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alabilirsiniz.

Selendi Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa iline bağlı olan ilçe geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. İlçenin kuzey kesimlerinde Demirci ilçesi, güney kesimlerinde Kula ilçesi ve Uşak il sınırı, doğu kesimlerinde Kütahya ve Uşak il sınırı, batı kesimlerinde Demirci, Kula ve Köprübaşı ilçesi yer almaktadır. Manisa’nın en doğusunda yer alan ilçesidir. İlçeye karayolu ve demiryolu ile ulaşım sağlanabilmektedir. İlçenin il merkezine uzaklığı 155 kilometre, Uşak’a 70 kilometre uzaklıktadır. İlçenin toplam yüzölçümü 726 kilometrekare olup denizden yüksekliği 390 metredir. Selendi kiralık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temeli tarım, tütüncülük ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. Toprak özelliği nedeniyle kaliteli tütün yetiştirilen ilçede son yıllarda tütün üretimine getirilen kısıtlamalar nedeniyle yayla bağcılığı, Antep fıstığı, zeytin, kiraz, sebze ve meyve gibi ürünlere geçiş başlamıştır. Selendi’de yörük kültürünün ve hayvancılığın etkisi ile çok eski tarihlerden bu yana cirit oyunları oynanmaktadır. 

Selendi Kiralık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgileri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 20 bin 291’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,95’ini (10 bin 136) erkek, yüzde 50,05’ini (10 bin 155) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Selendi Şerefiye kiralık daire gibi belli bir bölge arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 57 adet mahalle bulunmaktadır. Manisa Selendi’de kiralık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Fatih Mahallesi, Zıramanlar Mahallesi, yıldız Mahallesi, Altınöy Mahallesi, Bekirağalar Mahallesi, Çamköy Mahallesi, Yağcı Mahallesi, Tavak Mahallesi, Selmanhacılar Mahallesi, Pınarlar Mahallesi, Çamyayla Mahallesi, Çinan Mahallesi, Dumanlar Mahallesi, Mıdıklı Mahallesi, Kurşunlu Mahallesi, Hacılar Mahallesi, İnnice Mahallesi, Karakozan Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Beypınar Mahallesi, Aşağıgüllüce Mahallesi, Çanşa Mahallesi, Eskicami Mahallesi, Gölbaşı Mahallesi, Kabaklar Mahallesi, Karaselendi Mahallesi, Kayranlar Mahallesi, Şerefiye Mahallesi, Omurlar Mahallesi, Kürkçü Mahallesi, Kınık Mahallesi, Yenice Mahallesi, Zafer Mahallesi, Satılmış Mahallesi, Karakozan Mahallesi, Karşıova Mahallesi, Yukarıgüllüce Mahallesi, Tepeynihan Mahallesi, Yenicami Mahallesi, Rahmanlar Mahallesi, Akçakertil Mahallesi, Çalıklı Mahallesi, Dedeler Mahallesi, Tavak Mahallesi, Kazıklı Mahallesi, Eskin Mahallesi, Karabeyler Mahallesi ve Kurtuluş Mahallesidir. 

Sizler de kiralık daire tercihini Manisa ilinin Turgutlu ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da Manisa Selendi Kurtuluş’ta sahibinden eşyalı kiralık daire için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2021 Gayrimenkul Özeti:  Fiyatlar 2 k...

2021 Gayrimenkul Özeti: Fiyatlar 2 k...

15 Ocak 2022

Türkiye genelinde 2021 yılında 1 mily...

Türkiye genelinde 2021 yılında 1 mily...

14 Ocak 2022

Veriler Açıklandı! 10 Konuttan 6'sı D...

Veriler Açıklandı! 10 Konuttan 6'sı D...

12 Ocak 2022

Binasını yenilemek isteyen vatandaşa ...

Binasını yenilemek isteyen vatandaşa ...

12 Ocak 2022

Ev Satın Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olm...

Ev Satın Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olm...

12 Ocak 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.