/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Turgutlucancel

Manisa Turgutlu Kiralık Ev

araması için 31 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Turgutlu Kiralık Konut Arayan Kişilere İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Turgutlu kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alabilirsiniz.

Turgutlu Kiralık Konut  Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa iline bağlı olan ilçe geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. İlçenin kuzey kesimlerinde Saruhanlı ilçesi, güney kesimlerinde İzmir il sınırı, doğu kesimlerinde Ahmetli ilçesi, batı kesimlerinde Şehzadeler ilçesi yer almaktadır. Manisa’nın en kalabalık ilçelerinden birisidir. İlçeye karayolu ve demiryolu ile ulaşım sağlanabilmektedir. Güneyinde İzmir-Ankara karayolu, kuzeyinde ise Afyon-Uşak-İzmir demiryolu bulunan ilçenin tam merkezinden de İzmir karayolu geçer. Aynı zamanda İzmir’e hava yolu ile seyahat edenler demir yolu ve karayolu ile kolayca Turgutlu’ya ulaşabilirler. İlçenin il merkezine uzaklığı 31 kilometredir. Ege denizinin 55 kilometre doğusunda yer alır. İlçenin toplam yüzölçümü 549 kilometrekare olup denizden yüksekliği 78 metredir. Turgutlu kiralık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temeli tarım ve sanayi faaliyetlerine dayanmaktadır. Tarım ürünleri çekirdeksiz üzüm, pamuk, tütün, buğday, kiraz, şeftali, domates, erik ve zeytin ziraati yapılan ürünlerdir. 

Turgutlu Kiralık Konut  Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgileri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 163 bin 223’tür. İlçe nüfusunun yüzde 50,32’sini (82 bin 133) erkek, yüzde 49,68’ini (81 bin 090) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Turgurlu Selvilitepe kiralık daire gibi belli bir bölge arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 61 adet mahalle bulunmaktadır. Manisa Turgutlu’da kiralık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Yiğitler Mahallesi, Acarlar Mahallesi, Yunusdere Mahallesi, Akçapınar Mahallesi, Akköy Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yayla Mahallesi, Turgutlar Mahallesi, Şehitler Mahallesi, Ayvacık Mahallesi, Çatalköprü Mahallesi, Bozkurt Mahallesi, Çıkrıkçı Mahallesi, Derbent Mahallesi, Sinirli Mahallesi, Özyurt Mahallesi, Güney Mahallesi, İstasyonaltı Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Kuşlar Mahallesi, Yakuplar Mahallesi, Turan Mahallesi, Selvilitepe Mahallesi, Musalaryeniköy Mahallesi, Karaoluk Mahallesi, Dalbahçe Mahallesi, Irlamaz Mahallesi, Kurudere Mahallesi, Avşar Mahallesi, Gökgedik Mahallesi, Çampınar Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Yedi Eylül Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Kraköy Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Osmancık Mahallesi, Temrek Mahallesi, Yıldırım Mahallesi, Baktırlı Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Musacalı Mahallesi, Sarıbey Mahallesi ve İzzettin Mahallesidir. 

Sizler de kiralık daire tercihini Manisa ilinin Turgutlu ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da Manisa Turgutlu sahibinden eşyalı kiralık daire için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

Tapu Randevularında HES Kodu Zorunlul...

23 Eylül 2020

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

Koronavirüs İle Beraber Emlak Seçimle...

22 Eylül 2020

Tapuda Yeni Dönem Başladı

Tapuda Yeni Dönem Başladı

21 Eylül 2020

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

11 Eylül 2020

Turgutlu Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.