/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Bozovacancel
Şanlıurfacancel

Şanlıurfa Bozova Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Bozova Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com i olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Bozova kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Şanlıurfa iline bağlı Bozova ilçesi karasal iklim bölgesi içerisinde yer almaktadır. Bozova kiralık konut arayan kişiler ilçenin iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe karasal iklim etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Bozova kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır.

Bozova Kiralık Konut Arayan Kişilere İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 55 bin 423’tür. İlçe nüfusunun yüzde 50,25’ini (27 bin 849) erkek, yüzde 49,75’ini (27 bin 574) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Bozova kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 86 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerden başlıcaları: Deliler Mahallesi, Denizbacı Mahallesi, Dutluca Mahallesi, Dutluk Mahallesi, Eskin Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gerdek Mahallesi, Gökören Mahallesi, Gölbaşı Mahallesi, Gözenek Mahallesi, Hacıköy Mahallesi, Hacılar Mahallesi, Hisarlar Mahallesi, Irmakboyu Mahallesi, İkizköy Mahallesi, İncirli Mahallesi, Kabacık Mahallesi, Kaçarsaluca Mahallesi, Karaca Mahallesi, Karacaören Mahallesi, Karakaş Mahallesi, Karapınar Mahallesi, Kargılı Mahallesi, Kepirce Mahallesi, Kesmetaş Mahallesi, Kılçık Mahallesi, Kılıçören Mahallesi, Kındırali Mahallesi, Kırağılı Mahallesi, Kırmızıpınar Mahallesi, Kızlar Mahallesi, Killik Mahallesi, Koçhisar Mahallesi, Koçveran Mahallesi, Konuksever Mahallesi, Köseşahin Mahallesi, Küpeli Mahallesi, Maşuk Mahallesi, Mülkören Mahallesi, Ortaören Mahallesi, Ortatepe Mahallesi, Örgülü Mahallesi, Özgören Mahallesi, Pirhalil Mahallesi, Sağırlı Mahallesi, Seyitören Mahallesi, Sığırcık Mahallesi, Sızan Mahallesi, Soğukkuyu Mahallesi, Söğütlü Mahallesi ve Şanlıavşar Mahallesi’dir.

Bozova Kiralık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

Bozova ilçesinden konut kiralamak isteyen kişiler ilçe eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan eğitim kurumlarının eğitim kalitesi de oldukça iyidir. Şanlıurfa Bozova kiralık konut arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Pınar İlköğretim Okulu: Fevzi Çakmak, Yunus Caddesi, 63850 Bozova/Şanlıurfa.
  • Atatürk İlkokulu: Fevzi Çakmak Mahallesi, Atatürk Caddesi, Pk:63860 Bozova/Şanlıurfa. Daha detaylı bilgiler için (0414) 711 51 16 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Bozova Anadolu Lisesi: Yeşil Ova, 63850 Bozova/Şanlıurfa.

Sizler de kiralık daire tercihini Şanlıurfa ilinin Bozova ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Şanlıurfa Bozova uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

2. Çocuklarını Bekleyen Kenan İmirzal...

21 Ocak 2022

Kentsel Dönüşüm Depolama Sektörünü Ca...

Kentsel Dönüşüm Depolama Sektörünü Ca...

18 Ocak 2022

Yabancıya konut satışı kurdaki oynakl...

Yabancıya konut satışı kurdaki oynakl...

18 Ocak 2022

Çin'de emlak sektörüne olan güven sor...

Çin'de emlak sektörüne olan güven sor...

18 Ocak 2022

2021 Gayrimenkul Özeti:  Fiyatlar 2 k...

2021 Gayrimenkul Özeti: Fiyatlar 2 k...

15 Ocak 2022

Bozova Kiralık Ev
75. Yıl MahallesiAkmağara MahallesiAltınlı MahallesiArgıncık MahallesiArıkök MahallesiArpalı MahallesiAvlak MahallesiAylan MahallesiBağlıca MahallesiBaltaş MahallesiBinekli MahallesiBiris MahallesiBoztepe MahallesiBudaklı MahallesiBuğluca MahallesiBulancak MahallesiBüyükhan MahallesiÇakmaklı MahallesiÇatak MahallesiDeliler MahallesiDenizbacı MahallesiDutluca MahallesiDutluk MahallesiEskin MahallesiFevzi Çakmak MahallesiGerdek MahallesiGökören MahallesiGölbaşı MahallesiGöynik MahallesiGözenek MahallesiHacıköy MahallesiHacılar MahallesiHisarlar Mahallesiİkizköy Mahallesiİncirli MahallesiKabacık MahallesiKaraca MahallesiKaracaören MahallesiKarakaş MahallesiKarapınar MahallesiKargılı MahallesiKepirce MahallesiKesmetaş MahallesiKevik MahallesiKılçık MahallesiKılıçören MahallesiKındırali MahallesiKırağılı MahallesiKırmızıpınar MahallesiKızlar MahallesiKillik MahallesiKoçhisar MahallesiKoçveran MahallesiKonuksever MahallesiKöseşahin MahallesiKüpeli MahallesiMaşuk MahallesiMülkören MahallesiNarsait MahallesiNorçin MahallesiOrtaören MahallesiOrtatepe MahallesiÖrgülü MahallesiÖzgören MahallesiPirhalil MahallesiSağırlı MahallesiSaluc MahallesiSeyitören MahallesiSığırcık MahallesiSızan MahallesiSoğukkuyu MahallesiSöğütlü MahallesiŞanlıavşar MahallesiŞıhlar MahallesiTaşan MahallesiTatarhüyük MahallesiTozluca MahallesiTunalı MahallesiTürkmenören MahallesiUzunburç MahallesiÜçdirek MahallesiÜrünlü MahallesiYalıntaş MahallesiYaslıca MahallesiYavuz Selim MahallesiYaylak MahallesiYeşil Ova MahallesiZivanlı Mahallesi
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.