/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Hilvancancel

Şanlıurfa Hilvan Kiralık Ev

araması için 1 ilan bulundu

Hilvan Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası 

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Hilvan kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şanlıurfa iline bağlı Hilvan ilçesi bulunduğu konum itibari ile karasal iklim etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Hilvan kiralık konut arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında da detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. Hilvan kiralık ev arayan kişiler ilçede tarım faaliyetleri kapsamında sebze ve meyve tarım faaliyetleri ile ilgilenildiğinin bilgisine ulaşmaktadır.

Hilvan Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 42 bin 724’tür. İlçe nüfusunun yüzde 50,71’ini (21 bin 665) erkek, yüzde 49,29’unu (21 bin 59) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Hilvan kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 69 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Aşağıkamış Mahallesi, Aşağıkucak Mahallesi, Aşağıkülünçe Mahallesi, Atamer Mahallesi, Aydınlı Mahallesi, Bağlar Mahallesi, Bahçecik Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Balkı Mahallesi, Barğaç Mahallesi, Bölükbaşı Mahallesi, Buğur Mahallesi, Çağıllı Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Çat Mahallesi, Çimdeli Mahallesi, Doğrular Mahallesi, Faik Mahallesi, Gelenek Mahallesi, Göktepe Mahallesi, Gölcük Mahallesi, Gölebakan Mahallesi, Gülaldı Mahallesi, Gürgür Mahallesi, Hanmağara Mahallesi, Hayrat Mahallesi, İncirli Mahallesi, Kadıkent Mahallesi, Karaburç Mahallesi, Karacurun Mahallesi, Karapınar Mahallesi, Kavalık Mahallesi, Kepirhisar Mahallesi, Kepirkucak Mahallesi, Kırbaşı Mahallesi ve Korgun Mahallesi’dir.

Hilvan Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

İlçeden konut arayan çocuk sahibi aileler ilçenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçenin eğitim kurumlarının eğitim kalitesi de oldukça iyidir. Şanlıurfa Hilvan kiralık konut arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Mustafa Kemal İlkokulu: Bahçelievler, 238. Sokak, Pk:63900, 63900 Hilvan/Şanlıurfa. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0414) 681 20 53 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Hilvan Sultan Abdülhamit Han Ortaokulu: Bağlar, 63900 Hilvan/Şanlıurfa. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. 
  • 75. Yıl İlkokulu: Yeni, 485. Sokak, 63900 Hilvan/Şanlıurfa. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. 
  • Yavuz Sultan Selim İlkokulu: Bağlar, 796. Sokak, Pk:63900, 63900 Hilvan/Şanlıurfa. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0414) 681 23 58 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık daire tercihini Şanlıurfa ilinin Hilvan ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Şanlıurfa Hilvan uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı ve keyifli bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

Şişli İlçesindeki Güncel Yatırım Fırs...

19 Nisan 2021

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

TUİK 2021 Mart Konut Satış İstatistik...

16 Nisan 2021

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

Kiralık ev arayanların yarısının bütç...

20 Mart 2021

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

Kağıthane Bölgesindeki Güncel Yatırım...

19 Şubat 2021

Hilvan Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.