/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Karahallıcancel

Uşak Karahallı Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Karahallı Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet olarak kiralık ev arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Karahallı kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uşak iline bağlı Karahallı ilçesi bulunduğu konum itibari ile İç Anadolu sert iklimi ile Ege Bölgesi iklimlerini yaşamaktadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve az yağışlı geçmektedir. Karahallı kiralık konut arayan kişiler ilçenin coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. Bu nedenle yer yer dağınık yerleşme görülebilmektedir. Karahallı kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında da detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenildiğinin bilgisine ulaşılmıştır.

Karahallı Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 10 bin 139’dur. İlçe nüfusunun yüzde 50,30’unu (5 bin 100 erkek) yüzde 49,70’ini (5 bin 39) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Karahallı kiralık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği 4 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Boğaz Mahallesi, Dere Mahallesi, Konak Mahallesi ve Yeni Mahallesi’dir.

Karahallı Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

Karahallı ilçesinden konut kiralamak isteyen kişiler ilçenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan eğitim kurumlarının eğitim kalitesi de oldukça yüksektir. Uşak Karahallı kiralık konut arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Cumhuriyet İlköğretim Okulu: Yeni, Fesleğen Sok. No:41, 64700 Karahallı/Uşak. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0276) 517 12 13 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Karahallı Halk Eğitim Merkezi: Yeni, İnönü Caddesi, 64700 Karahallı/Uşak.
  • Cumhuriyet İlkokulu: Yeni, Fesleğen Sokak, 64700 Karahallı/Uşak. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0276) 517 12 13 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • İmim Hatip Lisesi: Yeni, 64700 Karahallı/Uşak.
  • Delihıdırlı Ortaokulu: Karakuyu Köprüsü, 64700 Delihıdırlı/Karahallı/Uşak.

Sizler de kiralık konut tercihini Uşak ilinin Karahallı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Uşak Karahallı uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

TÜİK 2020 Ağustos Konut Satış İstatis...

15 Eylül 2020

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

11 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

Emlak Danışmanları İçin Yeni Dönem Ba...

1 Eylül 2020

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

Emlak Danışmanları İçin Son 2 Gün

29 Ağustos 2020

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

Emlak Danışmanları İçin 1 Eylülde Yen...

28 Ağustos 2020

Karahallı Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.