/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Ulubeycancel

Uşak Ulubey Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Ulubey Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Ulubey kiralık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinerek daire kiralama tercihinde bulunabilirsiniz.

Uşak iline bağlı Ulubey ilçesi bulunduğu konum itibari ile Akdeniz iklimi ve karasal iklim arasında bir geçiş iklimine sahiptir. Ulubey kiralık konut arayan kişiler ilçenin ekonomisi hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. Ulubey kiralık ev arayanların ilçe tarımı hakkında edindiği bilgilere göre, ilçede tarım faaliyetleri kapsamında sebze ve meyve ürünlerinin tarım faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Ulubey Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 12 bin 648’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,32’sini (6 bin 238) erkek, yüzde 50,68’ini (6 bin 410) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Ulubey kiralık daire arayan kişilerin ilçe içerisinde konut tercihinde bulunabileceği 6 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Aşağı Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Dilaver Mahallesi, Emirler Mahallesi, Gölbaşı Mahallesi ve Üyükbaşı Mahallesi’dir.

Ulubey Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

İlçeden konut kiralamak isteyen kişilerin en çok önem verdiği konulardan biri de ilçenin eğitim kurumu bilgisidir. İlçe eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verebilecek zenginliktedir. İlçe halkı mahalle içerisinde yer alan okulların eğitim kalitesinden de oldukça memnundur. Uşak Ulubey kiralık konut arayan kişilerin mahallede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Hüseyin Remzi Devecioğlu İlköğretim Okulu: Aşağı, Hastane Cad. No:4, 64900 Ulubey/Uşak. Daha detaylı bilgiler için (0276) 716 25 64 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Ulubey Anadolu İmam Hatip Lisesi: Üyükbaşı, Mezaraltı Caddesi, 64900 Ulubey/Uşak. Daha detaylı bilgiler için (0276) 716 13 97 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Cumhuriyet İlköğretim Okulu: Gölbaşı, Atatürk Caddesi, No:38, 64900 Ulubey/Uşak. Daha detaylı bilgiler için (0276) 716 12 21 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: Aşağı, Mezaraltı Caddesi, No:26, 64900 Ulubey/Uşak. Daha detaylı bilgiler için (0276) 716 14 58 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Kuvay-i Milliye İlköğretim Okulu: Dilaver, Kuvayi Milliye Caddesi No:12, 64900 Ulubey/Uşak. Daha detaylı bilgiler için (0276) 716 10 35 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık konut tercihini Uşak ilinin Ulubey ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Uşak Ulubey uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

16 Kasım 2020

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

4 Kasım 2020

Emlakjet, emlak danışmanları için  ‘P...

Emlakjet, emlak danışmanları için ‘P...

23 Ekim 2020

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

17 Ekim 2020

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

15 Ekim 2020

Ulubey Kiralık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.