/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Kilimlicancel
Zonguldakcancel

Zonguldak Kilimli Kiralık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Kilimli Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin ilçe Yol Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kilimli kiralık konut arayışında olan kişiler için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını öğrenebilirsiniz.

Zonguldak ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Kilimli ilçesi geçmişten günümüze birçok önemli millete ev sahipliği yapmaktadır. Kilimli kiralık konut arayan kişiler ilçenin iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Kilimli kiralık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır.

Kilimli Kiralık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 34 bin 829’dur. İlçe nüfusunun yüzde 50,07’sini (17 bin 440) erkek, yüzde 49,93’ünü (17 bin 389) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kilimli kiralık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 22 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Ayiçi Mahallesi, Ayiçi Merkez Mahallesi, Belediye Sitesi Mahallesi, Bölüm Mahallesi, Cuma Yanı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Damarlı Mahallesi, Doğancılar Mahallesi, Emirler Mahallesi, Esen Mahallesi, Gelik Merkez Mahallesi, Güney Mahallesi, Hacıoğlu Mahallesi, Hisar Arkası Mahallesi, Karadon Mahallesi, Kırat Mahallesi, Kırımsa Mahallesi, Kokurdan Mahallesi, Kuzyaka Mahallesi, Merkez Mahallesi ve Subatan Mahallesi’dir.

Kilimli Kiralık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

Kilimli ilçesinden konut kiralamak isteyen kişiler ilçenin eğitim kurumları ile yakından ilgilenmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verebilecek zenginliktedir. İlçe halkından edinilen bilgilere göre ilçede yer alan eğitim kurumlarının eğitim kalitesi oldukça iyidir. Zonguldak Kilimli kiralık konut arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Zonguldak Kilimli Spor Lisesi: Bölüm, 1, Tumba Sokak, 67150 Kilimli/Zonguldak. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0372) 264 15 00 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Madenciler İlkokulu: Kilimli Mahallesi,  Madenciler Sokak, Pk:67155 Merkez/Zonguldak. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0372) 265 13 19 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Kilimli İsmet İnönü İlköğretim Okulu: Merkez, Atatürk Caddesi, No:30, 67500 Kilimli/Zonguldak. Daha detaylı bilgiler için (0372) 265 10 11 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de kiralık konut tercihini Zonguldak ilinin Kilimli ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Zonguldak Kilimli uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

10 Mayıs 2022

Faizsiz kredi imkanı! SGK resmen duyu...

Faizsiz kredi imkanı! SGK resmen duyu...

6 Mayıs 2022

Türkiye'de kentsel dönüşüm tam gaz! 1...

Türkiye'de kentsel dönüşüm tam gaz! 1...

6 Mayıs 2022

Düğün hazırlığındaki Cedi Osman ve Eb...

Düğün hazırlığındaki Cedi Osman ve Eb...

6 Mayıs 2022

İnşaat sektöründe bomba gelişme! Mali...

İnşaat sektöründe bomba gelişme! Mali...

6 Mayıs 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.