/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

İÇ-ME Turizm A.Ş.

Projeler

Mivara Premium Villas
Mivara Premium Villas
İÇ-ME Turizm A.Ş. - Bodrum
20.000 m2 Alan
16 Konut
2.200.000 - 2.500.000 €
(444) 48 04

Firma Hakkında

İsmail Çelik, İnşaat sektörüne 1986 yılında mimar-müteahhit olarak faaliyete başlamıştır. 1991 yılındaysa ticari yapı İsmail Çelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’ne dönüştürülmüştür. Esas faaliyet alanı olan inşaat işleri bünyesinde; baraj, sulama, alt yapı, kanalizasyon, atık su ve içme suyu arıtma tesisleri, yağmur suyu ve içme suyu şebekeleri inşaatlarını, yol, bina ve benzeri her türlü taahhüt işlerini, ekonomi, kalite ve zaman faktörleri ile bir bütün oluşturarak tamamlayıp birçok önemli projeye imza atmıştır.
İsmail Çelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., nitelikli ve donanımlı kadrosuyla, çağdaş çalışma alanları ve her geçen gün genişleyen modern makine ve ekipman parkıyla, yurtiçinde ve yurtdışında büyük altyapı projelerini gerçekleştirebilecek bilgi ve deneyime sahiptir. Bugüne kadar vermiş olduğu sözleri daima yerine getirerek başladığı her işi zamanında tamamlamış olmanın gururunu ve onurunu yaşamaktadır.

Projelerinizi milyonlarca ziyaretçiyle buluşturmak ister misiniz?
Formu Doldurun, Size Ulaşalım

Forma Ulaşın
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.