/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

May Yapı

Projeler

Iasos Beach Club Bodrum
Iasos Beach Club Bodrum
May Yapı - Bodrum
8.000 m2 Alan
144 Konut
Fiyat Sor
(212) 438 0374

Firma Hakkında

Temelleri 1980 yılında Abdurrahman Yavuz tarafından oluşturulan May yapı İstanbul ili Kâğıthane ilçesinde Hafriyat ve inşaat malzemeleri alım satım işleri yapan bir mağaza dan 1994 yılında Muammer yavuz tarafından devir alınıp hafriyat ve inşaat malzemelerinin satışının yanı sıra inşaat projelerine de girmiştir.
Kısa sürede bölgesinde yavuz inşaat olarak İnşaat faaliyetlerinin yanı sıra imalat sanayinde de önemli başarılar elde etmiştir. 2000’li yıllara gelindiğinde oluşturduğu güven ortamı ve deneyimli kadrosu ile sanayi fabrika iş merkezi gibi kapsamlı projelere imza atarak müteahhit olarak sektörde bilinirliğini arttırmıştır. 2005 yılında İstanbul dışında ve Bodrumda yapmaya başladığı konsept projelerle daha da büyüyen Yavuz inşaat May yapı ismini alarak bugünkü kurumsal yapısını kavuşmuştur.
Gerek tamamlamış olduğu Taahhüt işleri ve gerekse konut projeleri ile sektörel bilinirliğini arttıran May yapı uzman kadrosu deneyimli ekibi tasarımcıları ile İstanbul Kağıthane başta olmak üzere Bodrum, Bartın, İzmit il merkezlerinde konsept projeler yapmaya devam etmektedir.

Projelerinizi milyonlarca ziyaretçiyle buluşturmak ister misiniz?
Formu Doldurun, Size Ulaşalım

Forma Ulaşın
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.