Emlakjet

Burdur Satılık Arsa

araması için 605 ilan bulundu
search
Burdurcancel
Altyapı Özelliklerini Filtrele
+8 Filtre Daha
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Burdur Satılık Arsa İlan Arama Rehberi

 

Emlakjet güvencesiyle en güvenilir ve en uygun arsaları bulabilmeniz için oluşturduğumuz bu arsa arama rehberinde; Burdur satılık arsa arayanlar için bazı önemli detayları sizler için burada derledik.

 

Burdur Satılık Arsa

 

Burdur satılık arsa arayanlar için Burdur, Eski adıyla Pisidya, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde bulunan bir ilidir. Sınırları; kuzeyden Afyon ili, kuzeydoğudan ve doğudan Isparta ili, kuzeybatıdan Denizli ili ve güneyden Muğla ve Antalya ili ile çevrilmiştir. Burdur'da ziyaret edebileceğiniz bazı değerli bölgeler arasında; Ulu Camii, Şeyhsinan Camii, Salda Gölü, Burdur Gölü, Burdur Arkeoloji Müzesi, Saden Hatipoğlu Camii İnsuyu Mağarası, Burdur Kent Ormanı, Karacaören Baraj Gölü, Salda Kayak Merkezi, Susuz Kervansarayı, Doğa Tarihi Müzesi, İncir Han Kervansarayı, Kibyra Antik Kenti, Akçaköy Lavanta Deresi, Taş Oda Konağı, Hıdırlık Kümbeti, Pirkulzade Kütüphanesi, Piribaşlar Kültür ve Sanat Evi, Karanlıkdere Kanyonu, Mısırlılar Evi, Lisinia Yaban Hayatı Rehabilitasyon Merkezi ve Bakibey Konağı gelir. 11 ilçeden meydana gelen Burdur ili, TUİK son nüfus bilgilerine göre toplam 273.799 nüfustan meydana gelmektedir.

 

Burdur Satılık Arsa Fiyatları ve İlanları

 

Emlakjet ekibi olarak Burdur'da satılık arsa almak isteyenler için öncelikle şunu belirtmek istersek Burdur satılık arsa fiyatları; yıl içerisinde değişimler gösterebilmekte olup bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre genellikle arsanın bulunduğu çevreye, arsanın metrekaresine, eğitim kurumlarına, hastaneye ve merkeze yakınlıklarına göre değişimler gösterebilmektedir. Satılık arsa almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. İş, eğitim, yatırım veya hobi sebebiyle satın alabileceğiniz dilediğiniz kriterlere uygun Burdur satılık arsa ilanları için Emlakjet’in en güncel ilanlarına mutlaka göz atmayı unutmayın!

 

Burdur Satılık Arsa Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Tarla; cinsi arsa olmayan ve daha çok tarım amaçlı kullanılan ve üzerinde tarımsal küçük yapılaşmaların oluştuğu topraklara denir. Cinsi arsa olmayan tüm arazi çeşitlerinde; tarla, zeytinlik, arsa ve bahçe gibi tarım arazileri üzerinde yapılaşma yasak veya çok kısıtlı olduğu için tarım arazileri, imar parselleri olmadığından üzerinde ruhsatlı binalar yapılamaz. Ancak zamanla imar alanları içinde kalabilir ve yapılaşma şartlarına sahip olabilirler. Bu durumda vasıfları değişerek “arsa” niteliğine dönüşebilirler. Arsa, belediyenin üzerinde yapılaşmaya izin verdiği toprak parçası olarak ifade edilir. Bir arsa satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız ve satın aldığınız arazinin gerçek niteliğini bilmeniz gerekmektedir. Burdur satılık arsa sahibinden arıyorsanız en güncel ilanlarımızı Emlakjet.com üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Burdur Satılık Arsa Arayanlar İçin Ulaşım Olanakları

 

En uygun Burdur Merkez satılık arsalar için bu ilçeye ulaşım; aktarmalı veya aktarmasız olarak özel halk otobüsü ve taksi aracılığı ile sağlanmaktadır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Şubat Ayı Gayrimenkul Raporu

15 Mart 2024

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Ocak Ayı Gayrimenkul Raporu

16 Şubat 2024

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

Lüks yaşamın ve yatırımın adresi: DAM...

9 Şubat 2024

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Aralık Ayı Gayrimenkul Raporu

19 Ocak 2024

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

Emlakjet 2023 Yılı Gayrimenkul Raporu

27 Aralık 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.