Emlakjet

Bursa Mudanya Satılık Arsa

araması için 693 ilan bulundu
search
Mudanyacancel
Bursacancel
Altyapı Özelliklerini Filtrele
+8 Filtre Daha
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Bursa Mudanya Satılık Arsa 

Bursa’nın deniz kıyısında bulunan bir ilçesi olan Mudanya’nın tarihi 7. yy.’a kadar dayanır. Kurtuluş Savaşı’na son veren Mudanya Mütarekesi’de bu ilçede imzalanmıştır. Zeytincilik, sebzecilik, meyvecilik, balıkçılık ve küçük sanayi kuruluşları ilçenin ekonomisine katkı sağlar. Değerli bir bölgede yer alan Mudanya satılık arsa ilanlarını yatırım amacıyla değerlendirebilirsiniz. Tarımsal faaliyetlerde bulunmak için vasfı tarla olarak belirtilen seçeneklere göz atabilirsiniz. 

Gelecekte inşaat yapmak gibi bir düşünceniz varsa satılık konut imarlı arsa ilanları bu beklentilerinizi karşılar. Böylece aldığınız arsa üzerine ailenizin yaşayabileceği müstakil bir yer yapabilirsiniz. Mudanya Mesudiye satılık arsa alternatifleri eşsiz manzarasıyla öne çıkan yerler arasında sayılır. Doğanın içinde zeytinlik veya çiftlik olarak kullanabileceğiniz Yalıçiftlik satılık arsa seçeneklerini inceleyebilirsiniz. 

Mudanya’da Satılık Arsa Bakanlar için Popüler Bölgeler

Bursa Mudanya satılık arsa alternatifleri ilçe geneline yayılmıştır. Sahilde denize sıfır ya da yürüme mesafesinde konumlandırılan Esence satılık arsa ilanlarını turistik faaliyetler için konaklama yeri inşa etmek amacıyla değerlendirebilirsiniz. Bunlara ek olarak popüler bölgeler şu şekilde sıralanabilir;

 • İlçenin popüler ve değerli olan mahalleleri arasında Mütareke, Çağrışan ve Güzelyalı siteler öne çıkar. 

 • Tarla, bağ ya da vasfı bahçe olarak belirtilen seçenekleri yapmak istediklerinizi düşünerek belirleyebilirsiniz. 

 • Mudanya Altıntaş satılık arsa ilanları; deniz, Uludağ manzarası ve hobi bahçesine uygun alanlarıyla ilgi çeker. Elektrik hattı çekilmiş, yolu açılmış geniş parselli yerleri ticari amaçla da kullanabilirsiniz. 

 • Mudanya Ayazma satılık arsa alternatifleri kumsala yakın bir yer arayışında olanlar için idealdir. 

 • Doğayla iç içe manzaralı, doğalgazlı, elektrikli, sondajlı ve arıtması da bulunan tiny house dâhil olan seçenekleri Mudanya Akköy satılık arsa ilanları arasında bulabilirsiniz. Ayrıca köy içi imarlı arsa ve fırsat sunan seçeneklere de göz atabilirsiniz.

 •  Pansiyon, otel ya da motel olarak çalıştırabileceğiniz turistik tesisleri inşa etmek amacıyla en uygun yerleri Mudanya Eşkel satılık arsa alternatifleri sayesinde bulma şansınız vardır. Yeni hayatınıza adım atmak için pek çok mahalle/köy kapsamında arama yapabilirsiniz. 

Mudanya Satılık Arsa Ulaşım Alternatifleri

Bursa satılık arsa Mudanya ilçesinde farklı kesimlerin beklentilerine hitap eden özellikleriyle ilgi görür. İlçe içinde farklı mahalleler ve diğer ilçeler arasında yolculuk yapmanızı sağlayan otobüs ve dolmuşlar mevcuttur. Bursa Havalimanı ile Mudanya arası arabayla ortalama bir saat sürer. Farklı şehirlerden gelmek için bu yolları kullanabilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Mudanya arasında feribot seferleri de düzenlenmektedir. Mudanya’da satılık arsa konusunda yatırım yapmadan önce ulaşım olanaklarını inceleyebilirsiniz. Böylece daha avantajlı ve uygun bir yatırım yapabilirsiniz. Özellikle villa ya da çiftlik gibi bir hayaliniz varsa arsa yatırımı kararınızı ulaşım özelliklerine bakarak verebilirsiniz. 

Mudanya Satılık Arsa Fiyatları

Mudanya'da satılık arsa fiyatları farklı değişkenlere bağlı olarak belirlenir. Arsanın kullanım durumu, ulaşım olanakları, altyapı durumu ve tarla/bahçe olması bunların başında sayılabilir. Bursa Mudanya Ayazma’da sahibinden satılık arsa ilanları ilçe geneline göre yüksek fiyatlandırılır. Deniz kıyısında olan bölge, turistik özellikleriyle öne çıkar. Parsel büyüklüğü ve manzarası da fiyata etki eder. Ayrıca sahibinden satılık arsa ilanları diğerlerine kıyasla uygun olabilir. Köy içinde, kırsala yakın ya da henüz yerleşim bulunmayan yerlerdeki satılık imarlı arsa seçenekleri şimdiden yatırım yapmak için idealdir. İçinde meyve ağacı bulunan arsalar kullanım açısından fayda sağlar ve fiyatları yüksek olabilir. Emlakjet’te geleceğinize yatırım yapmak amacıyla satılık arsa Mudanya ilanlarını sıralayarak istediğinizi kolaylıkla seçebilirsiniz.

Mudanya Satılık Arsa Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mudanya ilçesinde satılık arsalara bakarken göz önünde bulundurmanız gereken farklı konular vardır. Arsa tapu durumu, ulaşım, altyapı ve bütçeniz gibi kriterlere ek olarak şu konular da önemlidir;

 • Arsanın bulunduğu bölgenin gelişime açık olması ileride yatırımlarınızın artmasını sağlar. Bu kapsamda potansiyeli olan arsalara yönelerek fırsatları değerlendirebilirsiniz.

 • Tapu durumu ve hisseli olması satış sırasında hukuki prosedürlere takılmanıza sebep olabilir. Özellikle birden fazla kişinin hak sahibi olduğu arsalarda önceden netleştirmeniz sayesinde hayalini kurduğunuz yere sahip olabilirsiniz.

 • Çocuklarınızla yaşayacağınız müstakil bir yaşam alanı inşa etmek amacıyla konut imarlı arsaları tercih etmeniz gerekir. Arsa vasfı farklıysa konut inşa etmenize müsaade edilmez. 

 • Ekonomik faaliyetlerde bulunmak amacıyla turistik bir tesis kurmayı planlıyorsanız ticari olarak uygunluk durumunu tespit etmeniz önemlidir.

 • Bölgenin zemin etüdünün yapılmış olması ve deprem risk haritasının kontrolünün tamamlanması da arsanın gelecekteki durumu açısından bilinmesi gereken bir konudur. 

 • Arsanın sahilde, su havzalarına yakın ve SİT bölgesinde bulunması farklı hukuki süreçlerin takibini gerektirir. Arsa alımınızı ve kullanımınızı etkileyen durumları önceden bilirseniz doğru yatırımları yapabilirsiniz.

 • İmar durumu ilgili Belediyeden kontrol edilirse imar planına göre terk edilmesi gereken yerlerden sonra kalan arsa büyüklüğünü netleştirebilirsiniz. Aksi hâlde tahmininizden daha küçük bir arsa satın almanız söz konusu olabilir. 

 • Yola yakınlık, yolun açılmış olması ve ulaşım olanakları arsanın kullanımı sırasında en önemli konular arasında sayılır. Yolu bulunmayan bir yerin değeri yüksek olmaz ve ileride kârlı bir yatırıma dönüştüremezsiniz. 

 • Fiyatı çok düşük olan bazı bölgelerdeki arsalar uzun zamandır satılmadıysa ölü bir yatırım olabileceğini hesaba katarak birikimlerinizi yönlendirmeniz tavsiye edilir. 

 

Mudanya turistik açıdan da ilgi gören bir bölge olması sebebiyle satılık arsalara talep fazladır. Hemen kullanmasanız da bütçenize uygun bir yere yatırım yaparak gelecekte kazanç elde etmeyi düşünebilirsiniz. Farklı amaçlarla değerlendirebileceğiniz arsa çeşitlerini Emlakjet ayrıcalıklarıyla inceleyerek istediğinizi satın alabilirsiniz. Mudanya arsa ilanları sayesinde hem kendi geleceğinize hem de çocuklarınızın geleceğine yatırım yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Haziran Ayı Gayrimenkul Raporu

22 Temmuz 2024

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

28 Haziran 2024

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

Ada, Parsel ve Pafta Ne Anlama Geliyo...

28 Haziran 2024

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

2024 Mayıs Ayı Gayrimenkul Raporu

14 Haziran 2024

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

TIR GİRİŞLİ İŞ YERİ AYRICALIĞI TİCARE...

24 Mayıs 2024

Mudanya Satılık Arsa
Akköy Mahallesi Satılık ArsaAltıntaş Mahallesi Satılık ArsaAydınpınar Mahallesi Satılık ArsaBademli Mahallesi Satılık ArsaBalabancık Mahallesi Satılık ArsaÇağrışan Mahallesi Satılık ArsaÇamlık Mahallesi Satılık ArsaÇayönü Mahallesi Satılık ArsaÇekrice Mahallesi Satılık ArsaÇepni Mahallesi Satılık ArsaÇınarlı Mahallesi Satılık ArsaDedeköy Mahallesi Satılık ArsaDereköy Mahallesi Satılık ArsaEğerce Mahallesi Satılık ArsaEmirleryenicesi Mahallesi Satılık ArsaEsence Mahallesi Satılık ArsaEvciler Mahallesi Satılık ArsaGöynüklü Mahallesi Satılık ArsaGüzelyalı Burgaz Mahallesi Satılık ArsaGüzelyalı Eğitim Mahallesi Satılık ArsaGüzelyalı Satılık ArsaGüzelyalı Siteler Mahallesi Satılık ArsaGüzelyalı Yalı Mahallesi Satılık ArsaHalitpaşa Mahallesi Satılık ArsaHançerli Mahallesi Satılık ArsaHasanbey Mahallesi Satılık ArsaHasköy Mahallesi Satılık ArsaIşıklı Mahallesi Satılık Arsaİpekyayla Mahallesi Satılık ArsaKaymakoba Mahallesi Satılık ArsaKumyaka Mahallesi Satılık ArsaKüçükyenice Mahallesi Satılık ArsaMesudiye Mahallesi Satılık ArsaMirzaoba Mahallesi Satılık ArsaMudanya Satılık ArsaMürsel Mahallesi Satılık ArsaMütareke Mahallesi Satılık ArsaOrhaniye Mahallesi Satılık ArsaÖmerbey Mahallesi Satılık ArsaSöğütpınar Mahallesi Satılık ArsaŞükrüçavuş Mahallesi Satılık ArsaTirilye Mahallesi Satılık ArsaÜlkü Mahallesi Satılık ArsaYalıçiftlik Mahallesi Satılık ArsaYaman Mahallesi Satılık ArsaYaylacık Mahallesi Satılık ArsaYeni Mahallesi Satılık ArsaYörükali Mahallesi Satılık ArsaYörükyenicesi Mahallesi Satılık ArsaZeytinbağı Satılık Arsa
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.